המוזיקאי האמריקאי אדם שלזינגר, שכתב את המוזיקה לסדרה המוערכת "האקסית המטורפת", נפטר לפני מעל לשנה לאחר שאובחן כחולה קורונה. הוא אמנם כבר איננו בין החיים, אבל היצירה שלו עוד מתקיימת ובועטת: לפני מותו, שלזינגר היה שותף בכתיבת המוזיקה עבור "The Bedwetter", מחזמר המבוסס על ספרה הזכרונות המצליח של שרה סילברמן. המחזמר המדובר עתיד לעלות באוף-ברודווי באביב 2022, כשימלאו שנתיים למותו של היוצר.

כמו יצירות רבות שהושפעו מאילוצי הקורונה, המחזמר אמור היה להגיע לבמות כבר ב-2020 אבל נדחה עקב המגפה. "The Bedwetter" היה בין הפרויקטים האחרונים של שלזינגר: היוצר נפטר בגיל 52 מסיבוכים שנגרמו עקב הידבקותו בנגיף, בגיל 52 בלבד ולאחר שהיה מאושפז במשך שבוע. לפני שהלך לעולמו, המוזיקאי כתב מוזיקה גם עבור הגרסה הבימתית של הסיטקום "דה נני".

אדם שלזינגר, 2018 (צילום: Mireya Acierto, Getty images)
כתב את המוזיקה למחזמר לפני מותו. אדם שלזינגר | צילום: Mireya Acierto, Getty images

את הספר המקורי כתבה סילברמן יחד עם ג'ושוע הרמון, על המוזיקה - כאמור - הופקד שלזינגר, ועל הליריקה היו אחראים סילברמן ושלזינגר יחדיו. המחזמר המדובר יגיע לבמת תיאטרון Atlantic’s Linda Gross Theater ב-30 באפריל 2022, כשהבכורה החגיגית צפויה להתרחש ב-23 במאי באותה שנה. סינופסיס של המחזה מספק תיאור מסקרן במיוחד בדבר איך הוא עומד להיראות: "תכירו את שרה. היא מצחיקה. היא מלוכלכת. היא בת 10. ויש לה סוד שלעולם לא תנחשו (אלא אם תקראו את הכותרת). 

ספר הזכרונות עליו מבוסס ההצגה מתמקד בחייה המוקדמים של סילברמן, ועוסק בין השאר במשפחתה ובחינוך שקיבלה מהבית. הקומיקאית מודה כי בשנות הנעורים שלה, היא נהגה להרטיב את מיטתה - למעשה, היא לא נגמלה מההרגל עד שהייתה בת 16. נראה כי סילברמן הילדה לא הייתה שונה מאוד מהמבוגרת שהיא גדלה להיות: כשהייתה בת שנתיים בלבד, הייתה סילברמן משעשעת את אבא שלה כשאמרה את המילה "פאק". הסגנון הקומי שלה אמנם לא עובר חלק בגרון לכל אחד, אבל המשפחה שלה לא מצאה אותו פוגעני ותמכה בשאיפות המקצועיות של הקומיקאית. בספר, מודה סילברמן כי היא אהבה מאוד לעשן מריחואנה.