המשפט המתוקשר של השחקן ג'וני דפ ובת זוגו לשעבר אמבר הרד, בו תובע השחקן מיליוני דולרים מאשתו לשעבר, טרם הסתיים – אך הרד כבר מתחילה לשלם עליו את המחיר. כלומר, היא לא מפסידה עדיין במשפט על לשון הרע, אך היא בהחלט מפסידה דקות מסך.

השחקנית, שכיכבה ב-2018 בסרט גיבורי העל "אקוומן" של אולפני DC וגילמה את דמותה של מירה מלכת האטלנטיס ואהובתו של ג'ייסון מומואה (אקוומן), אמנם מתוכננת להשתתף בסרט ההמשך שעתיד לצאת בשנת 2023 – אך תפקידה עתיד להצטמצם משמעותית בעקבות המשפט המתוקשר, על פי הדיווח של הכתבת גרייס רנדולף בפרסום של אתר TMZ.

על פי הדיווחים, בסרט ההמשך – ששמו "אקוומן והממלכה האבודה" - הרד תקבל בסך הכל פחות מעשר דקות של זמן מסך. לצד המשפט וההחלטה של אולפני DC, מסתובבת עצומה ברשת שקוראת להוציא את הרד כליל מהסרט – ולהסיר מהגרסה הסופית גם את אותן 10 דקות. בימים האחרונים העצומה השיגה מעל שלושה מיליון חתימות.

"תעשו את הדבר הנכון. תוציאו את אמבר הרד מאקוומן 2", נכתב בטקסט שמתלווה לעצומה האינטרנטית, שנוצרה עוד בשנת 2020 אך צברה תאוצה משמעותית לנוכח המשפט. ב-2021 מפיק הסרט, פיטר ספרן, ענה לשמועות – וסיפר לאתר דדליין כי "בכנות, אני לא חושב שאי פעם נגיב ללחץ מעריצים טהור. אתה צריך לעשות את מה שנכון בשביל הסרט. הרגשנו שאם זה [הבמאי] ג'יימס וואן וג'ייסון מומואה, זו צריכה להיות אמבר הרד. זה באמת מה שהיה".

"תשמעו", המשיך המפיק באותו ראיון, "אנחנו מודעים למה שהולך ביקום הטוויטרי, אבל זה לא אומר שחייבים להגיב, לקחת את זה בתור בשורה או להיענות לרצונות שלהם. אתה צריך לעשות מה שאתה מרגיש שהכי נכון לסרט, וזו הסיבה שההחלטה התקבלה". 

"אקוומן 2" היה אמור להגיע לאולמות הקולנוע בדצמבר הקרוב, אך הפצתו נדחתה למרץ 2023. מלבד מומואה והרד יככבו בו ניקול קידמן, פילו אסבק ("משחקי הכס"), רנדל פארק ("וונדה-ויז'ן") ופטריק וילסון ("השומרים"). במקביל להפחתה בדקות המסך של הרד, דפ מאבד תפקידים שלמים – ובסרט השלישי בסדרת "חיות הפלא", בה הוא גילם את דמותו של גלרט גרינדלוולד, החליף אותו השחקן מאדס מיקלסן.