מפגן העוצמה הנשית בטקס גלובוס הזהב עורר השראה ברחבי העולם, כשכל תעשיית הבידור צועדת לקראת השחר החדש שהבטיחה אופרה. התנועה החדשה של נשות הוליווד, Time’s Up, יועדה להרחיב את המאבק בהטרדות אל מחוץ לתעשיית הבידור, לאחר ניקוי האורוות שעבר על הוליווד בחודשים האחרונים. כפי שניתן היה לשער, גם לאחר גל החשיפות המאסיבי, האורוות בהוליווד רחוקות מלהיות נקיות, ואחת הנשים הצעירות שקיבלו השראה מהתנועה החזקה היא יקירת המדור וכוכבת דיסני לשעבר בלה ת'ורן, שהחליטה לחשוף את עברה הקשה: בלה העלתה פוסט לאינסטגרם בו היא מספרת שנאנסה ועברה התעללות כל ילדותה.

I was sexually abused and physically growing up from the day I can remember till I was 14..when I finally had the courage to lock my door at night and sit by it. All damn night. Waiting for someone to take advantage of my life again. Over and over I waited for it to stop and finally it did. But some of us aren't as lucky to get out alive. Please today stand up for every soul Mistreated. #timesup

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

בלה לא הגיעה לטקס עצמו, ואתמול בצהריים היא העלתה את התמונה וכתבה: "עברתי התעללות מינית ופיזית בילדותי, מהיום הראשון שאני זוכרת את עצמי עד גיל 14. כשאזרתי לבסוף את האומץ לנעול את הדלת שלי בלילה ולשבת לידה. כל הלילה הארור. מחכה שמישהו ינצל לרעה את חיי פעם נוספת. פעם אחר פעם חיכיתי שזה יפסיק, ובסוף זה אכן קרה. אבל חלקנו פחות ברות מזל, ולא הצליחו לצאת מזה בחיים. בבקשה היום תעמדו למען כל נשמה שעברה התעללות. #timesup".

זאת לא הפעם הראשונה שבלה רמזה על ההתעללות שעברה, אך בעבר היא נמנעה מכניסה לפרטים. לפני כמה חודשים, מגיב עוקצני בטוויטר כתב עליה: "מה דיסני עשו לילדה הזאת?! אני חושב שהיא עברה התעללות מינית". בלה לא התבלבלה וענתה לו: "כן, עברתי התעללות. אז זה לא דיסני". יום לאחר מכן היא צייצה: "העולם יכול להיות מקום חולני לפעמים". בלה איבדה את אביה בתאונת דרכים כשהייתה בת 9. היא גדלה עם אמה ושלושת אחיותיה, ובעבר סיפרה על ילדותה הקשה, כשאמרה שסבלה מדיסלקציה ועברה התעללות מבריונים בתיכון. היא החלה לעבוד כשחקנית ילדה בגיל 6, והשתמשה בכסף כדי לתמוך במשפחתה.

מאז שהעלתה את הפוסט, הכוכבת הצעירה מספרת שקיבלה אינספור הודעות תמיכה ממעריצים, ורבים גם החליטו להיפתח בפניה ולשתף את סיפוריהם האישיים. היא העלתה סרטון לאינסטגרם בו היא מודה למגיבים בעיניים דומעות: "אני קוראת בטוויטר על כל האנשים שמשתפים איתי את סיפורי ההתעללות המינית שעברו, ואני רק רוצה להגיד, אני ממש גאה בכם חברים. זה כל כך... אני ממש גאה. תישארו חזקים, תישארו חזקים, שלום, אוהבת אתכם".mako תרבות בפייסבוק