ברכות לג'ניפר לורנס, שתהפוך בקרוב לאישה מהוגנת ותינשא לבן זוגה בשנה האחרונה, האוצר והאספן קוק מארוני. לא נכחד, בהתחלה עוד חשדנו שכמו לא מעט מערכות יחסים הוליוודיות, גם לורנס ומארוני עלולים להיפרד לפני שיינשאו (לעשות, מה שנקרא, את העומרי וקסניה), אבל הבוקר זכינו לאישור לכך שמערכת היחסים שלהם היא הדבר האמיתי. כל כך אמיתי עד שלורנס היתה מוכנה להפוך את נישואיה הממשמשים ובאים לחסות כלכלית באתר הקניות אמזון.

אמזון ולורנס השיקו אתמול חנות וירטואלית, במסורת ה-Wedding Registry, כלומר רשימת מתנות שבני זוג שולחים לאורחי החתונה שלהם לפני האירוע, כדי שאלה ידעו מה להביא להם. כל המתנות, כמובן, זמינות לרכישה מקוונת באמזון, ומלבד לבחור אותן אחת-אחת (אנחנו יכולים רק לשער), לורנס תרמה גם כמה ציטוטים מעוררי השראה כמו "לתכנן חתונה זה מרגש, אבל זה יכול גם להלחיץ" או "אני אוהבת לנסות מתכונים חדשים לכן חשוב לצייד את המטבח בכלים הנכונים". תגידו שכל זה לא נשמע כמו ג'ניפר לורנס שאנחנו מכירים ואוהבים (קרי, שחקנית חמודה ומעודכנת שמקללת כמו מלח ומעולם לא הביעה עניין בטיפוח הבית) ונגיד לכם שזה נכון מאוד, ושנראה כאילו היוזמה הזו מקדמת את לורנס (ואת אמזון), ולא באמת מיועדת למי שלא רוצה להגיע לחתונתה של השחקנית בידיים ריקות.

למעשה, רשימת המתנות היא יותר המלצה של לורנס עבור מי שמתכננים חתונה בעצמם ולא יודעים מה לבקש מהאורחים, וכן ניסיון של הכוכבת לקדם את הפעילות הפילנטרופית שלה (בתחתית החנות המקוונת יש באנר שמפנה את הגולשים לעמוד בו ניתן לתרום לשיקום היערות באמזונס). בכל זאת, עברנו על הרשימה, והנה כמה דברים מופרכים למדי, שלורנס ממליצה עליהם בפה מלא: מגש חרסינה מלבני ב-56 דולרים, שהם 196 שקלים ; רביעיית כוסות לשמפניה ב-80 דולרים; מכשיר לבישול בשיטת סו וויד ב-200 דולרים (לפני משלוח ומיסי ייבוא, שיוסיפו למחירו עוד 55 דולרים, ובסך הכל משהו כמו 896 שקלים); כספת ביתית שנפתחת רק בעזרת טביעת אצבע, ועולה 150 דולרים (עליהם יש להוסיף כ-205 דולרים, דמי משלוח לישראל. בסך הכל, כ-1,088 שקלים עבור הזכות להגן על תעודת השחרור שלכם מצה"ל).

יש שם גם אח ניידת, כלומר סיר נחושת עגול וגדול שאפשר להבעיר בו אש באמצעות בולי עץ ולקחת ממקום למקום, במחיר הגיוני לגמרי של כ-230 דולרים ועוד 392 דולרים שתשלמו כדמי ייבוא, ובסך הכל 2,183 שקלים למדורה מפוארת; צידנית לפיקניקים ב-300 דולרים (1,053 שקלים) וערכת השקייה לגינה, שמתחברת למערכת ההפעלה של אמזון, אלקסה, וכוללת אפליקציה ייעודית (ומסוגלת גם לנגן רדיו, אם זה דבר שמדבר אליכם) ב-185 דולרים. אה, ואיך אפשר לשכוח סט מלחייה ופלפלייה ב-103 דולרים (361 שקלים) וסכין מטבח ב-150 דולרים.

זה המקום לציין שלורנס היא לא הסלבריטאית היחידה שנהנית לפרסם את מרכולתה באמזון, ונוסף לחנות החתונות שלה יש באמזון גם חנויות שמוכרות מוצרים בהמלצת סלינה גומז, ג'רמי רנר, זאק אפרון, ג'סיקה אלבה ומשום מה, פוסט מאלון. כל אלה מזדנבים בעקבותיה של כוהנת המתנות המטורללות גווינת' פאלטרו, שמדי שנה משגרת ללקוחות מותג הלייף-סטייל שלה GOOP רשימת מתנות לחגי סוף השנה האזרחית. ב-2017, למשל, המליצה פאלטרו על "פנס סקסי" מבית מותג האופנה פראדה, וכן על צוללת פרטית (מחיר משתנה בהתאם לעיצוב) וגם אי בודד בבליז - אליו תוכלו להגיע בצוללת הנ"ל, נראה לנו - במחיר 6 מיליון דולרים בלבד.