ג'ניפר לורנס הודתה מספר פעמים בעבר כי היא מכורה לתוכנית הריאליטי " Vanderpump Rules", סדרת בת פופולארית של התכנית "עקרות בית אמיתיות: בוורלי הילס", שעוקבת אחר חייהם של העובדים במסעדת היוקרה SUR בלוס אנג'לס, בניהולה של אחת מכוכבות תכנית האם. עם כל ההבנה לעוצמת הרגשות של מעריצי ריאליטי,  לורנס הלכה צעד אחד רחוק מדי וקראה לאחת המתמודדות בכינוי הגנאי "Cunt".

לורנס התראיינה בתוכנית האירוח של אנדי כהן, "Watch What Happens Live", ושם השתמשה במילת הגנאי הקיצונית כדיברה על אחת מכוכבות התכנית, להלה קנט. "Cunt", כינוי גנאי גס במיוחד (מבוסס על כינוי לאיבר המין הנשי) נחשב לאחד העלבונות הקשים והמיזוגניים שמוטחים כלפי נשים.

לורנס התייחסה להתרחשויות בתוכנית, וטענה שאחת המתמודדות, להלה קנט, היא מזויפת: "ואני כזה, 'ביץ', את כזאת Cunt'", אמרה בחופשיות. מי פחות אהבה את זה? קנט עצמה, שנדהמה לגלות שכוכבת הענק מלכלכת עליה חופשי בטלוויזיה.


"ג'ניפר לורנס באמת קראה לי Cunt בערוץ בראבו?!", צייצה קנט בזעם, "ודיברה על אמא שלי? ביץ', כדאי שתתפללי שאני לא אראה אותך ברחוב". "את אחת מהשחקניות הכי עשירות על הפלנטה... את טוענת שאת בעד נשים וקוראת לאישה אחרת Cunt? את דוחה".

קנט הורידה מאז את הציוצים המקוריים, אבל רגשות הכעס עדיין נותרו. בראיון שהעניקה לאחרונה אמרה – "העניין הוא שאף אחת לא רוצה להיקרא במילת ה-C, במיוחד לא על ידי סלבריטאית מהשורה הראשונה, ובטח לא בטלוויזיה. הייתי מעריצה ענקית שלה וזה ביאס אותי נורא. חשבתי שהיה לה קצת יותר קלאס מזה. אתם יודעים, בואו נשאיר את הלכלוכים לאנשים כמוני שעושים ריאליטי. אל תנסי לגנוב ממני את הרעם, גירלפרנד".

קנט אף קינחה בירידה קלה על לורנס, ששני סרטיה האחרונים לא נחשבו להצלחות מסחררות בקופות: "וברכות על שני כישלונות ברצף".