אין ספק שהופעת הבכורה של ג'ניפר אניסטון באינסטגרם לא יכלה להיות מוצלחת יותר: גם פרסום תמונה פופולרית שזכתה לאייטמים בכל מקום אפשרי, גם פרסומים על כך שהיא גרמה לתקלות ברשת החברתית מרוב עומס, וכעת גם נוסף ניחוח של שערורייה חדשה, שהיא ככל הנראה מגוחכת אבל מאוד משעשעת.

כזכור, אניסטון פרסמה תמונה של ששת החברים מ"חברים", שנפגשו כולם בשבוע שעבר לראשונה מזה מספר שנים. התמונה היא למעשה סלפי של אניסטון, שככל הנראה מצלמת בעצמה את כולם מהטלפון הפרטי שלה. אלא שגולשים חדי עין שבחנו כל פרט בתמונה הצליחו להבחין שיש משהו מוזר במכשיר הטלפון שמונח על השולחן לצדו של מתי'ו פרי, בקצה הימני של התמונה. יותר נכון, יש משהו על מכשיר הטלפון שלצדו של פרי.

מה אפשר לראות בתמונה? כתמים לבנים ולא ברורים על גבי מכשיר הטלפון. מהי המסקנה ההגיונית? ככל הנראה חלק מהגב של כיסוי הטלפון, שאריות של מזון או אפילו טריק תאורה. מהי המסקנה שכולם קפצו אליה ברשת? אלה סמים, כמובן.

תגובות כמובן החלו לזרום ולטעון שהריוניון של כוכבי "חברים" היה שמח יותר מכפי שגרמו לנו לחשוב. "שורות הקוקאין על האייפון בתמונת האינסטגרם הראשונה של ג'ניפר אניסטון היא חתיכת דרך לפתוח חשבון ברשת חברתית", כתבה אחת הגולשות. "מה קורה כאן?!?! שכחו מזה, אני לא הולכת לחקור את זה, רק להיות אסירת תודה וליהנות", כתבה אחרת, בעוד לא מעט גולשים אחרים כבר החלו להריץ דאחקות על העניין, ולהתבדח על כך שאניסטון נוהגת בחוסר רגישות כלפי חברה המכור לשעבר, מתי'ו פרי.
"קוקאין על הטלפון וכרטיס ביד – לאניסטון בהחלט יש את החברים הנכונים", "זה הפרק עם הקוקאין", "האם אנחנו פשוט הולכים להתעלם מהעובדה שג'ניפר אניסטון צילמה סלפי בזמן שהיא מסניפה קוקאין", ועוד עוד. קולות הגיוניים אחרים ברשת ניסו להסביר את הכתמים בכך שמדובר בסטיקר או הבזקי אור, אבל עד שלא יגיע ההסבר הרשמי, אם בכלל מישהו יטרח – אתם יודעים איך זה באינטרנט.