לפני כשבועיים הגיע לאקרנים "ספיידרמן: אין דרך הביתה", שממשיך לשבור שיאים בבתי הקולנוע. מאז יציאתו הוא הספיק להרוויח מיליארד דולרים, וכבר בשבוע השני להקרנתו הוא הופך להיות הסרט המרוויח ביותר של אולפני סוני בכל הזמנים. המתחרים לא מבזבזים זמן, ומתחילים להתכונן ליציאתו של היריב המרכזי לקולנוע: "באטמן", הסרט החדש אודות איש העטלף שעתיד להגיע לאולמות הקולנוע בחודש מרץ הקרוב ושבו יככבו רוברט פטינסון ("דמדומים") בתפקיד באטמן, וזואי קרביץ ("שקרים קטנים גדולים") בתפקיד קאטוומן. וכשאנחנו אומרים שהם מתכוננים כראוי ליציאתו - ושהם עשו את שיעורי הבית שלהם - אנחנו לגמרי מתכוונים לזה.

בראיון חדש למגזין אמפייר, חשפה קרביץ כי כחלק מההכנות לצילומי הסרט, היא למדה להילחם. אך השחקנית לא התמקדה באומנויות הלחימה המוכרות לנו, אלא למדה לפרטי פרטים את סגנון הלוחמה של – נכון מאוד – חתולים. אמיתיים. היא ורכז הפעלולים פיתחו יחד שיטת לחימה המבוססת על תנועתם. "צפינו בחתולים ובאריות וראינו איך הם נלחמים, ודיברנו על מה באמת אפשרי כשאתה בגודל שלי. באטמן כל כך הרבה יותר חזק ממני", שיתפה השחקנית. "מה המיומנות שלי? זה להיות מהירה וערמומית. אז יצרנו תנועות ממש מעניינת שמשלבות סוגים שונים של אמנויות לחימה וקפוארה, וסוג של תנועה חתולית שמזכירה ריקוד".

"התוצאה היא קאטוומן שנעה בדייקנות", המשיכה קרביץ, "ועם מטרה שנטועה במצבה הרגשי של הדמות". אז הסבירה השחקנית כי רכז הפעלולים "לא מנסה פשוט לעשות כמה גלגלונים מרשימים שלא יהיו אפשריים עבור הבן אדם שעושה אותם, והוא לוקח בחשבון היכן אנחנו נמצאים בסיפור ואיפה הדמויות נמצאות מבחינה רגשית. אז היה כיף מאוד לעבוד מהמקום הזה".

את "באטמן" (שנקרא באנגלית "The Batman") מביים מאט ריבס ("כוכב הקופים: השחר") ומלבד קרביץ ופטינסון משתתפים בו ג'פרי רייט ("משחקי הרעב", "לא זמן למות"), אנדי סירקיס (סרטי "כוכב הקופים"), בארי קיוגן ("נצחיים") ופו דנו ("מיס סאנשיין הקטנה", "זה ייגמר בדם"). בנוסף לדחיות הרבות בשל מגפת הקורונה, לפני כשנה דווח כי צילומי הסרט לא הלכו חלק בשל התנהגותו הפרפקציוניסטית של הבמאי: "הצילומים הם תהליך מייגע, במיוחד עבור רוברט, כי מאט הוא כזה פרפקציוניסט. הוא דורש לצלם סצנות שוב ושוב ונתקע על הפרט הכי קטן. לפעמים נראה כאילו הוא לא יודע מתי להפסיק".