למרות המצב הקשה בהוליווד, לא מעט כוכבים, במאים ומפיקים יכולים לנשום הבוקר לרווחה: טקס פרסי פטל הזהב, הידוע גם בכינויו "הראזי" (The Razzies), אשר חולק כבוד להישגיהם של הסרטים הגרועים ביותר של השנה, התמקד הפעם בעיקר בסרט אחד. בצל משבר הקורונה, הטקס לא נערך באופן רשמי, ובמקום זה הוכרזו הזוכים באמצעות הודעה פשוטה לתקשורת.

טקס הראזי מתקיים בימים כתיקונם יום אחד לפני טקס האוסקר, אלא שהשנה האוסקר הוקדם בכמה שבועות, ואנשי הראזי החליטו שלא להילחץ ולקיים את הטקס שלהם במועד שנוח להם.הטקס אמור היה להתקיים ביום שבת הקרוב, אך מכיוון שעיריית לוס אנג'לס הכריזה על איסור של התקהלויות ואספות שלא לצורך עקב התפרצות הקורונה, נאלצו מארגני הטקס לבטל אותו רשמית ולהודיע על הזוכים בסרטון קצר. 

בניגוד לטקס האוסקר, במקרה הזה ניתן היה לצפות את הזוכים מראש בקלות. "קאטס" קטף את תואר הסרט הגרוע ביותר לשנת 2019, וזכה בעוד חמישה פסלונים: שחקן המשנה הגרוע ביותר (ג'יימס קורדן), שחקנית המשנה הגרועה ביותר (רבל ווילסון), הצמד הגרוע ביותר (כל שילוב של חתול ובן אדם בסרט) והתסריט והבמאי הגרועים ביותר (טום הופר). 

הסרט "רמבו 5 - המשחק האחרון" זכה אף הוא במספר פרסים כולל סרט ההמשך הגרוע ביותר, ו"הסרט שהכי פחות מתחשב בחיי אדם או ברכוש ציבורי". ג'ון טרבולטה זכה בפרס השחקן הגרוע ביותר עבור הסרט "The Fanatic, Trading Paint", והילארי דאף בפרס השחקנית הגרועה עבור "The Haunting of Sharon Tate". אדי מרפי, לעומת זאת, זכה בפרס השחקן שנגאל הודות השתתפותו בסרט "קוראים לי דולמייט". 

כמה ימים לפני הטקס, נשאלה ג'ודי דנץ' על עניין הביקורות הרעות שחטף "קאטס", בו היא משתתפת, וחשפה כי מעולם לא צפתה אותו: "לא קראתי כלום על התגובות וגם לא ראיתי את הסרט", סיפרה בראיון לתוכנית רדיו ב-BBC, "ראיתי רק תמונה של עצמי מתוך הסרט. אני מודעת לתגובות רק במעט, ואני חושבת שאנשים היו די נחמדים אלי. אני לא חזקה בלקרוא ביקורות בכל מקרה".