קווין ג'יימס ידוע בדרך כלל בתור שחקן קומי ב"מלך האימה" וסרטי "פול בלארט" ואפילו אמן סטנדאפ, אבל בתפקיד הבא שלו הוא כנראה מנסה לפרוץ את הטייפקאסט הזה. ג'יימס מגלם את הנבל בסרט אימה חדש בשם "בקי", שייצא במקביל גם בקולנועי דרייב אין וגם בשירותי ה-VOD בארה"ב בסוף השבוע הקרוב, בתפקיד שלא רק כתוב אלא גם נראה שונה לחלוטין מכפי שהתרגלנו לראות אותו.

"בקי", אותו ביימו ג'ונתן מילו וקארי מורניון, עוסק בנערה בת 13 (לולו וילסון) ובאביה (ג'ואל מקהייל, "קומיוניטי"), המגיעים לבית נופש על שפת האגם כדי לנסות ולהתחבר זה לזו. העניינים מתחילים להסתבך כאשר דומיניק, דמותו של ג'יימס, מחליטה להסתנן לבית כדי לחפש אחד דבר מה. בקי מחליטה לטמון לדומיניק מלכודות בנוסח "שכחו אותי בבית", אבל הכיוון הכללי של הסרט הוא ככל הנראה הרבה יותר סיוטי ומזוויע, ופחות ידידותי לילדים בלשון המעטה.

יש לציין שג'יימס אכן טובל את רגליו במשחק יותר דרמטי לאחרונה, כאשר קיבל שבחים עקב השתתפותו הקצרה בסרט "יהלום לא מלוטש" של אדם סנדלר בשנה שעברה. החיבור שלו לז'אנר האימה מגיע דווקא בתקופה שבה מפיצי הסרטים חוששים להקרין סרטים באולמות בתי קולנוע רגילים בעקבות מגפת הקורונה, ועל כן מעדיפים קולנועי דרייב אין - מה שבהחלט נחשב כפורמט מושלם להקרנת סרטי אימה, כאשר הצופים נמצאים לבד במכוניתם בחושך. 

"בקי" יוקרן בשלל מתחמי דרייב אין ב-14 מדינות ברחבי ארצות הברית, ויהיה אחד מהסרטים החדשים בודדים שחונכים מחדש את הקרנת סרטי הקולנוע מול קהל, מה שעשוי להפוך אותו ללהיט: בזמן שמתחמים כאלו הולכים ונפתחים, הם לרוב מציעים לקהל סרטים ישנים יותר כמו "סוניק", "בלאדשוט" ו"ג'ומנג'י", כך שסביר להניח שהצופים יעוטו על ההזדמנות לצפות בסרט שלא ראו בעבר.

בדומה לישראל, בה בתי הקולנוע צפויים להיפתח ב-14 ביוני עם מגבלות ריחוק חברתי נוקשות, גם בארה"ב העיניים נשואות בעיקר אל עבר עונת הקיץ הקולנועית. מרבית הסרטים המצופים של הקיץ נדחו מאז נגיף הקורונה החל להתפרץ, והסרט בעל הפרופיל הגבוה ביותר שעדיין נותר בסביבה הוא "Tenet" של הבמאי כריסטופר נולאן, שצפוי לצאת לאקרנים ב-17 ביולי.