נורית קנטי, העורכת הראשית של "מה בוער?!" עם רזי ברקאי בגלי צה"ל, תגיש החל מיום ראשון הקרוב תכנית חדשה בתחנה, שתספק מבט מעמיק על סוגייה אחת ביום - כך נודע ל-mako. התכנית, שתיקרא "360 ביום", תשודר מדי יום בשעה 19:00 ותתמקד במשך חצי שעה בנושא אחד. בימי רביעי, תמשיך התכנית להביא שיחת עומק עם דמות בולטת בעולמות החברתיים-כלכליים.

נורית קנטי (45) החלה את דרכה ברשת ב' לפני יותר משני עשורים. בנוסף לעריכת תכניתו של רזי ברקאי, היא מגישה את מהדורת סוף השבוע של "בוקר טוב ישראל" וכותבת בפלטפורמות שונות. היא זכתה פעמיים בפרס מפקד גלי-צה"ל ומכהנת כיו"ר ארגון העיתונאים.

בחודשים האחרונים נעשו שינויים רבים בצמרת גלי צה"ל על רקע סכנת הסגירה שריחפה מעליה. העיתונאית גלית אלטשטיין מונתה לממלאת מקום מפקדת התחנה, וכהונתה הוארכה כבר פעם אחת. אלטשטיין הודיעה בחודש שעבר על מינויו של אילן ליאור לראש מערכת החדשות, במקומו של אמיר איבגי שסיים את תפקידו. לטענת גורמים בימין, העברתו מהתפקיד של איבגי נעשתה משיקולים פוליטיים. עם זאת, אחת מהחלטותיה הראשונות של אלטשטיין בתפקיד הייתה להפחית באופן דרסטי את "נפח השידורים שהינם בעלי צביון פוליטי".