המאבק המשפטי בין ג'וני דפ לאמבר הרד הפך לאחד מסיפורי הרכילות המרתקים ביותר של השנים האחרונות. היא טוענת שהוא התעלל בה, הוא טוען שהיא שקרנית, והשניים לא מפסיקים לתבוע אחד את השנייה בסאגה שאינה נגמרת. אבל בין כל הדברים שחשבנו עליהם בנושא, דעתה של הזמרת סיה ממש לא הייתה בראש הרשימה.

בציוץ שהעלתה לטוויטר במהלך סוף השבוע, למרות העובדה שהכותרות בגזרת דפ והרד דווקא היו רגועות לאחרונה, סיה החליטה להביע את תמיכתה בשחקן. "אני רק רוצה להראות את התמיכה הציבורית שלי בג'וני דפ", כתבה, "כלומר, הייתי שמחה אם הוא היה עובר גמילה ומפסיק עם כל התכשיטים, אבל הוא בבירור הקורבן, אחרי ששמעתי את ההקלטות האלה".

ההקלטות שסיה מתייחסת אליהן פורסמו כבר בפברואר, יותר מחצי שנה לפני פרסום הציוץ שלה בנושא. בהקלטות, כזכור, נשמעת שיחה בין הרד לדפ בה היא מודה שהרביצה לו. בעדות שלה בבית המשפט, הרד הסבירה כי השיחה הוקלטה בזמן שהשחקן צילם את "שודדי הקאריביים" באוסטרליה ב-2015. היא סיפרה שהוא אותה בבית המלון בו שהו במשך שלושה ימים, במהלכם התעלל בה פיזית ורגשית. "זה היה הדבר הכי קשה שעברתי", הסבירה, והוסיפה שיצאה משם עם חבלות בפנים וחתכים בזרועות.

ההקלטות שוחררו כחלק מהתביעה של דפ נגד צהובון הסאן הבריטי, אותו הוא תובע על כך שתיאר אותו כ"מכה נשים". דפ טוען כי הצלקות על ידיה של הרד נגרמו על ידה, ושהוא לא אחראי לפציעות האלה. בהקלטה הרד נשמעת כשהיא מודה שהיא נוהגת להשליך חפצים כשהשניים רבים, אבל גם אומרת שזה "לא סותר ולא מצדיק" את המעשים של דפ, שלא מפורטים בהקלטה. בנוסף לתביעה נגד הצהובון, דפ תבע גם את הרד עצמה בגין הוצאת דיבה על סכום של 50 מיליון דולר, במסגרת הליך משפטי שמתקדם בימים אלה. 

סיה, אגב, לא רק צייצה את תמיכתה כלפי דפ, אלא גם פנתה ליזם אילון מאסק, האקס של הרד. "לא נתת לה את 7 מיליון הדולר שהיא 'תרמה' מהגירושים? היא עדיין יצאה עשירה ב-7 מיליון דולר. למה אתה מגן עליה? היא לעולם לא תקבל את העזרה שהיא זקוקה לה אם כולנו נישאר שקטים!", כתבה ותייגה את מאסק.

הכסף שסיה מתייחסת אליו הוא הסכום שהרד קיבלה מהסכם הגירושים, אותם היא תרמה לארגון ACLU שתומך בזכויות אדם ולבי"ח לילדים בלוס אנג'לס. מהציוץ של סיה משתמע שמאסק נתן לה את הכסף בעצמו כדי שהיא תוכל גם לתרום וגם להישאר עם הסכום ביד. סיה היא לא המפורסמת הראשונה שתומכת פומבית בדפ, ולפניה עשו זאת שתי האקסיות המפורסמות של השחקן, וינונה ריידר וונסה פאראדי, כמו גם הקולגה פנלופה קרוז.