עוד יום שעובר, עוד הוכחה לכך ש"האיש האפור" (The Gray Man) הוא אחד הסרטים המעניינים ביותר שמחכים לנו. ההייפ סביבו גובר וגובר, והסיבות לכך יותר ממוצדקות: עם קאסט רווי כוכבים, תקציב היסטרי, ניצוחם של יוצרים מוערכים ועלילה קצבית ומסקרנת - נראה כי מדובר בסרט שבימים כתיקונם היה הופך בן רגע לשובר קופות. ואם כל זה לא מספיק לכם ואתם רוצים סיבה נוספת להתחיל לעקוב, בסרט החדש עומד להשתתף לא אחר מהתגלית הגדולה של התקופה האחרונה: היפיוף של "ברידג'רטון", רגה ז'אן פייג'.

נראה כי פייג' לגמרי נמצא במסלול הנכון להצלחה. אחרי התהילה העולמית שזכה לה עקב תפקידו כדוכס הייסטינגס, השחקן הרוויח תפקיד ראשי בסרט עתידי של אולפני פרמאונט, זכה להפוך לאחד השמות החמים בהימורים על זהותו של ג'יימס בונד הבא וכבר סומן על ידי רבים כסופרמן השחור הראשון בהיסטוריה. והוא ממש לא מתכוון לעצור - על פי דיווח חדש של מגזין דדליין, השחקן לוהק ל"האיש האפור" יחד עם בילי בוב תורנטון ("פארגו") ואלפרה וודארד ("12 שנים של עבדות"). לצידם, יככבו שני שחקנים הוליוודיים מהמדרגה הראשונה - כריס אוונס וראיין גוסלינג -  וזה ממש לא נגמר כאן: גם אנה דה ארמס ("רצח כתוב היטב"), ואגנר מורה ("נרקוס") וג'וליה באטרס ("היו זמנים בהוליווד") יקחו חלק בסרט המצופה. 

ראיין גוסלינג, כריס אוונס, אנה דה ארמס (צילום: Stephane Cardinale - Corbis; Vera Anderson/WireImage; Rodin Eckenroth, getty images)
גם הם יהיו שם. ראיין גוסלינג, כריס אוונס ואנה דה ארמס | צילום: Stephane Cardinale - Corbis; Vera Anderson/WireImage; Rodin Eckenroth, getty images

את הסרט יביימו האחים ג'ו ואנתוני רוסו כאשר הראשון גם אחראי על התסריט. השניים ניצחו על כמה מסרטי האקשן והמד"ב המצליחים ביותר של השנים האחרונות, ביניהם סרטי "קפטן אמריקה", "הנוקמים", וגם "טיילר רייק: חילוץ" ו"מוסול" שעלו נטפליקס. הסרט הוכרז לראשונה בקיץ האחרון, כאשר שמותיהם של אוונס וגוסלינג נקשרו אליו כבר מהרגע הראשון. ג'ו רוסו אמר על הליהוק של השניים כי "היכולת לעבוד עם גוסלינד ואוונס היא חלום בעבורנו. הרעיון הוא ליצור זיכיון ולבנות סביבו יקום, כשראיין במרכזו". 

"האיש האפור", המבוסס על הרומן באותו השם מאת מארק גריני, עוקב אחר קורט ג'נטרי (גוסלינג), סוכן CIA שנבגד על ידי הסוכנות שלו ונאלץ להימלט, בעוד לויד הנסן (אוונס), סוכן אחר, נשלח לצוד אותו. על פי דיווח של מגזין דדליין, יוקדש לסרט התקציב הגדול ביותר שהוקדש לסרט של נטפליקס אי פעם. לפי מקורות, לשירות הסטרימינג יש כוונות לפתח זיכיון שלם "בהיקף של ג'יימס בונד" עם תקציב של מעל 200 מיליון דולר. צילומי הסרט עתידים להתחיל בחודש הקרוב, ותאריך עלייתו למסך עוד לא יודע.