"ברידג'רטון", הסדרה החדשה מבית היוצרת של "האנטומיה של גריי", היא לגמרי הבינג' הכיפי של הרגע, וכעת להנחה הזו יש גם אסמכתא רשמית: הסדרה הגיעה למקום הראשון בטבלת עשרת הסדרות הנצפות ביותר ב-76 מדינות ברחבי העולם. אותם נתונים מרשימים מהווים גם בסיס לתחזית חדשה של נטפליקס, לפיה הדרמה החדשה צפויה להגיע ל-63 מיליון משקי בית בחלוף חודש מיום עלייתה לשרת, מה שיהפוך אותה לסדרה החמישית הכי נצפית של נטפליקס אי פעם - ובכך היא גם עשויה לעקוף את "גמביט המלכה".

אם התחזיות הללו אכן יתגשמו, "ברידג'רטון" תדרוס בדרכה גם עוד כמה מהסדרות הפופולריות של השרת, ביניהן "אקדמיית המטריה", שנמצאת במקום התשיעי עם 43 מיליון צפיות בחודש הראשון לעלייתה; "ראצ'ד", שנמצאת במקום השמיני עם 48 מיליון צפיות; "חם, לוהט, רותח!" שנמצאת במקום השביעי עם 51 מיליון צפיות ו"את" שנמצאת במקום השישי עם 54 מיליון צפיות בחודש הראשון לעלייתה לשרת. במקום הראשון נמצאת כרגע "המכשף", שהשיגה 76 מיליון צפיות - ובכך עקפה גם את "בית הנייר" ואת "טייגר קינג".

הערכות דומות של נטפליקס כבר התגשמו בעבר - וחלקן אף התגלו כהערכות חסר: הסרט "משמר האלמוות", למשל, צפוי היה להרוויח 72 מיליון צופים תוך 4 שבועות, אך בסוף התעלה על הציפיות ממנו וזכה ללא פחות מ-78 מיליון צפיות. חשוב לציין ששיטת המדידה של נטפליקס נחשבת בעיני רבים כבעייתית וככזו שאיננה משקפת את המציאות, מאחר והיא מתייחסת לאדם שצפה במעל לשתי דקות מתוך סדרה או סרט כצופה לכל דבר ועניין. ולצד שאלת האמינות הזו, אותן סדרות שנחשבות לנצפות ביותר על פי השרת הן גם בדרך כלל אלה הזוכות לכותרות בגופי התקשורת, כך שמן הסתם יש אמת בנתונים למרות הבעיה באופן מדידתם. 

במקרה הספציפי של "ברידג'רטון", הסדרה הוכיחה את עצמה כאהובה במיוחד כבר מרגע עלייתה, עם סיקור נרחב של השחקנים בה, ציוצי טוויטר רבים בדבר העלילה המסעירה, וביקורת מפרגנת במיוחד של 92% באתר Rotten Tomatoes. ואכן, ההייפ החיובי סביב הסדרה לא נרגע - ואפשר לזקוף חלק נכבד ממנו לזכותו של השחקן הראשי שלה, רגה ז'אן פייג' (הדוכס מהייסטינגס), שכבר הספיק להפוך למושא האובססיה החדש של המעריצים (והמעריצות) ברחבי העולם. אין ספק שפריצתו של השחקן היא אחת הסיבות המרכזיות לדיבור הנרחב על הסדרה, וכעת הצופים הנלהבים כבר מייעדים את פייג' לתפקיד הגדול הבא שלו, ומדובר באחד מבוקש במיוחד: ג'יימס בונד.

בחודשים האחרונים, ההימורים קבעו כי טום הארדי יכנס לנעליו של המרגל, יחד עם רבים שחרצו כי ג'יימס בונד הבא הוא דווקא ריצ'רד מאדן ("משחקי הכס"), אידריס אלבה ("לות'ר"), קיליאן מרפי ("פיקי בליינדרז"), ג'יימס נורטון ("נשים קטנות") ועוד רבים אחרים. עכשיו, כאמור, גם שמו של פייג' נוסף למערכה. 

השחקן עומד בחזית אחד הפרומואים עבור "ברידג'רטון" שפורסם ברשתות החברתיות. אותו פרומו, לטענת המעריצים, "מחבר את הנקודות" בינו לבין סוכן 007, וכעת הם מניחים שזה רק מתבקש שפייג' יהיה הבא שילוהק לתפקיד. כמובן שלא הם ולא נטפליקס נמצאים בעמדה להכריע, אך נראה כי פייג' הוא לחלוטין הכוכב העולה של הרגע - מה שבאופן טבעי מגביר את סיכויו להיכנס לרשימות ההימורים. גולשת אחת כתבה: "אני קובעת את זה: רגה ז'אן פייג' הוא ג'יימס בונד החדש. בגלל ש, ובכן, פשוט תצפו ב'ברידג'רטון' ותגידו לי שאני טועה". גולשת אחרת כתבה, "אני נשבע שאני לא מקדיש את כל זמני במחשבה על מי יהיה הליהוק הבא לג'יימס בונד, אבל למה זה לא רגה ז'אן פייג' מ'ברידג'רטון'? הוא יהיה מעולה". גולש נוסף הגיב, "צופה ב'ברידג'רטון' וחושב שרגה ז'אן פייג' יהיה מעולה בתור ג'יימס בונד". גולשת אחרת כתבה, "בהחלט ג'יימס בונד הבא". עוד גולש קבע: "אני לגמרי יכול לראות אותו כג'יימס בונד". לצד הרצון העז של הגולשים, נראה כי כרגע - סיכויו אמנם גוברים אך בכלל לא מבטיחים, כאשר על פי מדד אקספרס יש לו סיכוי של 1 מתוך 20 להיכנס לנעליו של סוכן 007.