על ההפיכה של אימוג'י לשפה של ממש אנחנו לא צריכים לספר לכם. בין אם מדובר בצורך לחסוך בזמן או סתם נסיון לתבל את השיחה, מאות הסמלים שזמינים בטלפונים של כל אחד מאיתנו הפכו לשימושיים לא פחות מהאותיות במקלדת, כשבחלק גדול מהמקרים הם גם מלמדים אותנו לא מעט על אופי האדם ששולח אותם. וכשזה מגיע לאדם שבריטניה כולה אובססיבית אליו כמו הנסיך הארי, תהיו בטוחים שהמידע על האימוג'י הקבוע שלו ייצור לא מעט עניין.

ספר חדש שיצא לאחרונה בבריטניה בשם "Finding Freedom", העוסק בזוגיות של הארי עם מייגן מרקל ובעזיבה שלהם את בית המלוכה הבריטי, חושף כי האימוג'י החביב ביותר על הארי הוא דווקא זה של רוח הרפאים הידידותית. מחברי הספר, קרולין דוראנד ואומיד סקובי, כותבים בספר כי הודעות הטקסט של הארי "הן לרוב קצרות ומלאות באימוג'י, במיוחד אימוג'י רוח הרפאים, שבו הוא משתמש באופן תכוף במקום סמיילי". למה? "איש לא יודע", השניים כותבים, "אבל מייגן מוצאת את הסמסים שלו ראויים, מצחיקים ומקסימים, בדיוק כמוהו". 

השניים שוחחו עם אתר ההפינגטון פוסט וטענו כי המידע החשוב הזה מגיע מפי מקורות שונים אשר מתכתבים עם הנסיך באופן קבוע. "אני חושב שמה שמעניין זה שלהארי יש בבירור סוג של נוכחות גדולה ברשתות החברתיות מול חבריו, והם גם מכירים את הרגלי האימוג'י שלו. אז זה היה למעשה יותר מכמה מקורות ששמענו מהם את אותו הדברים שוב ושוב", אמר סקובי, שהוא גם עורך המגזין הרפרס בזאר באנגליה. 

"שמעתי משהו מצחיק על האימוג'י של רוח הרפאים הזה, מישהו אמר שאם אתם מקלידים 'Boo' באייפון, זה הופך אוטומטית לרוח הרפאים", המשיך, "אז אני אוהב לדמיין שהארי משתמש במילה הזו כדי לתאר את מייגן ('Boo' הוא גם כינוי חיבה, mako), אבל אני לא רואה עולם שבו זה קורה".

כשנשאל סקובי על הרגלי האימוג'י של מייגן, הוא צחק ואמר - "אני לא יודע שום דבר לגבי זה".

הספר אף חושף כי להארי יש חשבון אינסטגרם סודי, שהכינוי שלו הוא SpikeyMau@. "הוא חובב גדול של מוזיקת האוס", נכתב בספר, "אז הוא המציא כינוי אנונימי והשתמש בחלק משמו של הדי ג'יי החביב עליו, DeadMau5. ה- Spikey מגיע מכינוי פייסבוק שהארי השתמש בו בעבר, Spike Wells, שכן ספייק היה כינוי חיבה של הארי, במיוחד בקרב שוטרי הסקוטלנד יארד.

View this post on Instagram

#me#cute#selfie#nofilter#ghost#funny#tongue#emoji#emojiapocalypse#self#instalike#likeforlike#follow#followme#tags#tagsforlikes#comment

A post shared by @ ghost_emoji on