ב-11 באוגוסט תצא הביוגרפיה הנכספת של הזוג המלכותי (לשעבר) הארי ומייגן, והתקשורת הבריטית לא נרגעת. היום (שני) פורסם קטע מהספר, לפיו הנסיך הארי ומייגן עקבו זה אחר זה באינסטגרם כבר אחרי הדייט הראשון והסודי שלהם, שהתרחש בסוהו אי אז בשנת 2016.

לפי הדיווח, הארי היה הבעלים של חשבון אינסטגרם עלום שם ומיותם מעוקבים, spikeymau5. ניתן למצוא בשם המשתמש רמז המאשש את זהותו של הנסיך: הכינוי שניתן לו על ידי שומריו האישיים היה "Spike"; בנוסף, הארי שאב השראה גם משם הבמה של הדיג'יי הקנדי Deadmau5. עוד נכתב בספר כי תמונת הפרופיל של האינסטגרם של הארי הייתה קסדה בצורת עכבר. אלא שמאז הפרסום, נוסף לחשבון האינסטגרם הכיתוב "לא הנסיך הארי" (Not Prince Harry). 

חשבון האינסטגרם הסודי של הארי? (צילום: Instagram)
חשבון האינסטגרם הסודי של הארי? | צילום: Instagram

למעשה, מעריציה המושבעים של מרקל הבחינו כבר בשנת 2016 בכך שהיא החלה לעקוב אחרי החשבון העלום; מרגן הייתה בסך הכל העוקבת השנייה של החשבון. בהמשך השנה פירסמה מרקל פוסטים נוספים שהעלו את החשד שהיא יוצאת עם מישהו בלונדון. אותו החשבון (לכאורה) של הנסיך הארי באינסטגרם הוקפא באוקטובר באותה השנה, כשמערכת היחסים של השניים יצאה לאור. "למרות שהיא שיתפה רבות מביקורה בלונדון, מייגן הבינה שהיא צריכה לשמור על הדייטים שלה בסוד. הרמזים היו שם. כבר בזמן המפגש הראשון, היא התחילה לעקוב אחרי חשבון אינסטגרם מסתורי ששמו spikeymau5", נכתב בספר.

View this post on Instagram

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

אלא שהסיפור לא נגמר כאן: לפי הספר, מסתבר שהנסיך הארי הפעיל פרופיל פייסבוק תחת השם Spike Wells. בפרופיל נכתב שהוא תושב העיר מאון שבמדינה בוטסואנה (Botswana), הנמצאת בדרום יבשת אפריקה, וידועה בתור "אחד המקומות האהובים על הנסיך בכל העולם". לפי הספר, תמונת הפרופיל של הנסיך הייתה המלך ג'וליאן משובר הקופות מדגסקר.

כאמור, מקור הפרסום הוא בביוגרפיה החדשה שמגוללת את קורותיו של בני הזוג המלכותי לשעבר, "Finding Freedom". את הביוגרפיה כתבו אומיד סקובי (Omid Scobie) וקרולין דוראנד (Carolyn Durand), והיא עתידה לצאת לאור בתחילת חודש אוגוסט.