נישואיה של לוסי אהריש לצחי הלוי ממשיכים לעורר תגובות מכל הכיוונים. אחרי שחבר הכנסת אורן חזן (ליכוד), תקף את אהריש בפוסט שפרסם ברשתות החברתיות, אפילו אילנה דיין לא נשארה חייבת והגנה על הזוג. דיין פתחה את תכניתה הבוקר בגלי צה"ל בברכת בוקר טוב בערבית: "סבאח אל חיר לכל האוהבים, יהודים וערביות, שחקנים ושדרניות. סבאח אל חיר לחבר הכנסת שקפץ על עגלת נישואיה של לוסי אהריש לצחי הלוי. הוא לא מאשים אותה חלילה בכלום, רק ש'פיתתה יהודי' כדי לפגוע במדינתנו. לחבר הכנסת הזה יש שם, אבל הוא הרי לא סובל ממחסור בחשיפה, אולי ממחסור אחר דווקא".

כדי לסכם את דבריה, דיין הקריאה שיר קצר של המשורר מרואן מח'ול: "אז הנה באריזת מתנה מאתנו, לחבר הכנסת היהודי ובעיקר לזוג האוהב. המשורר הוא מרואן מח'ול והמילים נפלאות: 'בני אדם יפים מוורדים, משום שאלה אינם שונים זה מזה, אך בני האדם שונים, כמו פרחים".

הדברים שאמרה דיין מצטרפים לשורה ארוכה של אישי ציבור ואנשי תקשורת שהביעו תמיכה בזוג ותקפו את דבריו של חזן. מיה דגן פפר פרסמה את הדברים של חזן בעמוד האינסטגרם שלה וכתבה: "בושה שאדם ציבורי בוחר ברשתות חברתיות לחלוק את המחשבות החשוכות שלו. הניאנדרטליות שלו".

View this post on Instagram

שקלתי אם לתת במה לשנאה חושך ועליבות הזאת.אבל אמרתי לעצמי.בואו נעשה שיימינג לשיימינג. שיימינג.זה בושה.בושה שאדם ציבורי בוחר ברשתות חברתיות לחלוק את המחשבות החשוכות שלו.הניאנדרטליות שלו.השיפוטיות השינאה וההסתה.כל עוד אני נושמת אני אלחם בגזענות.בהסתה לשינאה.בניסיונות לזרוע הרס.בבורות.מספיק עם הפחד הזה לעמוד מול דעות חשוכות. הלוואי שכל חברי האהובים יצטרפו למלחמה הזאת נגד אלימות מילולית!יש לנו את הכוח לשנות משהו פה.בואו לשם שינוי ננצל את הכוח למשהו חיובי.להוות דוגמא שלא נכנע יותר לביריונות ברשת. די עם זה!די עם המילים האלה.באמת לא למדנו כלום?? צחי ולוסי.עד עכשיו שמרתם בסוד על האהבה שלכם.הגיע הזמן לחגוג אותה! בקול גדול!כי היא תגבר על הכל!אף אחד לא יצליח לקלקל את האושר שלכם..אוהבת אותכם הכי בעולם!.מזל טוב!!

A post shared by MayaDagan (@mayadaganpfeffer) on

גם ג'ודי ניר מוזס שלום הגיבה בחריפות לדבריו של חזן וכתבה: "היצור הזה ששמו אורן חזן, אדם רקוב בנשמתו, גזען חשוך ואומלל, אם היה לו טוב לא היה מוציא טקסט כזה מחליא. לוסי וצחי שימו פס, תתעלמו מרחשי הרקע של אנשים שנשמתם נשמה שחורה נשמה של רוע, גזענות חשוכה ושינאה עצמית כמובן".

View this post on Instagram

כנראה היצור הזה ששמו אורן חזן, אדם רקוב בנשמתו, גזען חשוך ואומלל, אם היה לו טוב לא היה מוציא טקסט כזה מחליא. לוסי וצחי שימו פס , תתעלמו מרחשי הרקע של אנשים שנשמתם נשמה שחורה נשמה של רוע,גזענות חשוכה ושינאה עצמית כמובן. האהבה ניצחה כאן בענק. אדון צחי @tsahihalevi, מקוה שאתה אומר כל בוקר תודה על האישה הנהדרת הזאת שקיבלת. @lucyaharish I love Lucci and Zach I ❤️❤️��������������

A post shared by Judy Mozes (@judymozes) on

מהצד השני, חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' (הבית היהודי) תקף את דבריה של דיין בתכניתה, וקרא לסגור את תחנת גלי צה"ל: "תחנת הרדיו הצבאית הממלכתית של המדינה היהודית, זו שממומנת מהכסף של כולנו, פותחת את שידוריה בשמונה בבוקר בשיר הלל חשוך להתבוללות. שבירת שיא נוסף בניתוק האדיר שבין התקשורת לציבור - שלפי כל הסקרים שפורסמו לאחרונה רוב מוחלט שלו מתנגד לנישואי תערובת. עוד סיבה לסגור ומיד!".


אילנה דיין לא מסרה תגובה.