כנס D23 של דיסני היה ללא ספק האירוע הכי מלהיב של סוף השבוע האחרון. בכנס נחשף כי קיט הרינגטון (ג'ון סנואו מ"משחקי הכס") יצטרף לקאסט "הנצחיים", הילארי דאף תחזור לשחק בסדרת ההמשך של "ליזי מקגוויר" וזה רק קצה הקרחון. הכנס הביא עמו שלל חדשות ועדכונים למעריצים של מותגים כמו "מלחמת הכוכבים", "לשבור את הקרח", פיקסר ושאר האגדות המצוירות של אולפני דיסני.

הסרט "מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר" תפס את מרכז תשומת הלב, הנוכחים בכנס זכו לצפות בטריילר בלעדי מתוך הסרט ואף נחשף הפוסטר הרשמי שלו. בטריילר ניתן היה לראות רמז לכך שדמותה של ריי (דייזי רידלי) חוצה אל הצד האפל ואוחזת בחרב אור כפולה. כמו כן נחשף כי הנסיכה ליאה (קארי פישר ז"ל) תופיע אף היא בסרט, באמצעות קטעים שצולמו במהלך הסרט הקודם. הסרט, שהוצג בתור האחרון בסאגת סקייווקר שיצר ג'ורג' לוקאס בשנת 1977, ייצא לאקרנים ב-20 לדצמבר.

מעבר לכך, נחשפו כמה סדרות חדשות של דיסני פלוס המתרחשות ביקום של "מלחמת הכוכבים". "המנדלוריאן" בכיכובו של פדרו פסקל ("משחקי הכס", "נרקוס") תעלה רשמית ב-12 לנובמבר עם השקת שירות הסטרימינג, והטריילר הרשמי שלה הוקרן. בנוסף הוכרז כי סדרה המבוססת על "רוג אחת" תעלה בשנה הבאה, בכיכובם של דייגו לונה ואלן טודיק, כמו גם תעלה סדרה המבוססת על אובי וואן קנובי, בכיכובו של יואן מקגרגור, שגילם את הדמות בסרטים הראשונים בסדרה.

בתחום סרטי הלייב אקשן, נחשפו שני טריילרים חדשים לסרט "מסע בג'ונגל" בכיכובם של דווין ג'ונסון ואמילי בלאנט, המבוסס על מתקן פופולרי בפארק דיסנילנד. הסרט ייצא לאקרנים ב-24 ביולי 2020. בנוסף נחשפו פרטים על גירסת הלייב אקשן של "היפהפיה והיחפן", בדיבובם של טסה תומפסון, ג'סטין ת'רו וג'נל מונה, אשר תעלה לשירות דיסני פלוס ב-12 בנובמבר. כמו כן, הוכרז על קיומו של סרט בשם "נואל" בדיבובם של אנה קנדריק וביל היידר, העוסק בבתו של סנטה קלאוס. גם "החבובות" יזכו לגלגול נוסף בדיסני פלוס במהלך 2020.

 

אנג'לינה ג'ולי הציגה טריילר חדש לסרט ההמשך "מליפיסנט: אדונית הרשע", שייצא ב-18 באוקטובר, כמו גם פרטים חדשים על עלילת הסרט שעוסקת במאבק בין מליפיסנט לבין המלכה אינגרית', בגילומה של מישל פייפר. כמו כן הוצג טריילר לגירסת הלייב אקשן של "מולאן", שתצא לאקרנים ב-27 במרץ 2020. בנוסף, זכינו להצצה ראשונה למראה של אמה סטון בתור "קרואלה", הדמות הראשית מתוך סרט הפריקוול ל"על כלבים וגנבים" שייצא ב-28 במאי 2021.

אולפני פיקסר הציגו סרט חדש בשם "נשמה", בדיבובם של טינה פיי, ג'יימי פוקס ופלישיה רשאד, שייצר לאקרנים ב-19 ביוני 2020. הסרט עוסק במורה למוזיקה בתיכון שחולם לנגן במועדון ג'ז ניו יורקי, ואז נופל לתוך בור ויוצא משם בצורה ירוקה, המייצגת את הנשמה שלו.

סרט פיקסר נוסף שנחשף בפוסטר הוא "קדימה", בדיבובם של טום הולנד, כריס פראט וג'וליה לואי דרייפוס, העוסק בשני אחים שדונים אשר יוצאים למסע כדי לגלות אם עדיין יש קסם בעולם. הסרט ייצא ב-6 במרץ 2020.

בתחום סרטי האנימציה, שהוא הלחם והחמאה של דיסני, הוצגו פרטים חדשים על "לשבור את הקרח 2", שייצא ב-22 בנובמבר, ובו שתי דמויות חדשות בדיבובם של סטרלינג קיי בראון ("החיים עצמם") ואוון רייצ'ל ווד ("ווסטוורלד"), שתגלם בפלשבקים את אמן של אנה ואלזה. הסרט יעסוק במסעה של אלזה לחשוף את מקור כוחותיה, ויכיל שבעה שירים חדשים ומקוריים. כמו כן נחשף הפוסטר הרשמי של הסרט.

סרט אנימציה נוסף שמתכננת דיסני הוא "ראיה והדרקון האחרון", העוסק במסעה של לוחמת צעירה בממלכת קומנדרה למצוא את הדרקון האחרון בעולם בשם סיסו, בדיבובה של אקווהפינה, ולהשיב לעולם את האור. הסרט ייצא ב-25 בנובמבר 2020.