בסרטון קצר שעלה אתמול לחשבון הטוויטר הרשמי של "וונדר וומן", גל גדות מופיעה כמו תמיד עם אלגנטיות, יופי, ומבטא ישראלי כבד ולא מתנצל, ומבטיחה למעריצים שמשהו "מאד מרגש" יקרה ביום ראשון הקרוב (8.12), ומזמינה את הגולשים להשתתף בפעילות מקוונת שתאפשר לכמה מהם להיחשף לאותו משהו מרגש הרבה לפני כולם. ולא יפה אמנם לקלקל הפתעות, אבל על פי כל ההערכות, מדובר בטריילר הראשון לסרט ההמשך המצופה "וונדר וומן 1984". הסרטון יוקרן במסגרת אירוע של "וונדר וומן 1984" שייערך בגרסה הברזילאית לכנס המעריצים "קומיק-קון", שנקראת Comic Con Experience ותיפתח השבוע בסאן פאולו, וצפוי לעלות גם ליוטיוב באותו היום.

בסרטון בטוויטר, גדות מעודדת מעריצים לפרסם תמונות שלהם בפוזה המזוהה עם גיבורת העל - בידיים מוצלבות מול החזה. מעריצים שצפו בסרטון וכן חלק מאתרי הבידור מסביב שיערו שתמונות המעריצים ישולבו בתצוגה של "וונדר וומן" בכנס ואולי אף יופיעו בטריילר עצמו. למרות שנותרו מעריצים נלהבים רבים לפרנצ'ייז, יש גם לא מעט מעריצים מתוסכלים מן העיכוב בהגעת הטריילר בפרט וסרט ההמשך בכלל. "וונדר וומן 1984" היה אמור לצאת לאקרנים ב-13.12.19 אבל לאחר עיכובים רבים תאריך השחרור כעת עומד על יוני 2020, שלוש שנים מלאות לאחר יציאת הסרט המקורי.

בינתיים, בעקבות דליפות ופרסומים לא זהירים של חברי הפקה, למדנו פרטים רבים ומספיילרים בנוגע לעלילת הסרט (למעשה, פרסום לא רשמי הדליף את כל עלילת הסרט ומי שלא מפחד מספוילרים מוזמן לקרוא אותה כאן). בין הפרטים שאנחנו אמורים לדעת, אפשר למנות את החזרה של כריס פיין בתור מושא האהבה סטיב טרבור, ואת העובדה שנבל העל בסרט היא בעצם נבלת על בשם צ'יטה אותה תגלם קריסטן וויג. כלומר, יש לנו עסק עם סרט גיבורים על טהרת המין הנשי. בנוסף, גורמים בהפקה טוענים שלא מדובר ממש בסרט המשך, אלא ב"סיפור מחודש" אודות הדמות. זאת בהתאם לפער הזמנים בין הסרט הראשון שמתרחש בשנת 1918 לשני, שמתרחש - נכון מאוד - בשנת 1984. על אף שזה מרגיש כאילו פער הזמנים האמיתי בין שחרור הסרט הראשון לשני מתקרב גם הוא ל-66 שנים, התקווה היא שהטריילר שיגיע ביום ראשון ישביע ולו במעט את הרעב לנסיכת האמזונות הלוחמת.