הטריילר הראשון ל"וונדר וומן 1984" יוקרן לראשונה בתחילת דצמבר, בגרסה הברזילאית של פסטיבל קומיק-קון, ועד אז סביר שלא נזכה להצצה לסרט גיבורי העל המדובר, שמיועד לצאת בקיץ הבא, אחרי דחייה של שנה, שביקשה במאית הסרט פטי ג'נקינס כדי לאפשר לה ולצוות ההפקה לעבוד יותר בנוחות על הסרט. אבל בינתיים, אפשר להסתפק בדיווחים השונים על ההקרנות המצומצמות שמארגנים אולפני האחים וורנר לאנשי תעשיית הבידור ועיתונאים, ואולי לקוות לדליפה פיראטית של סצנות נבחרות, כמו שקרה עם "הנוקמים: סוף המשחק".

חשוב לציין שני דברים: ראשית, חלק מהתיאורים של הסרט כוללים ספוילרים לסרט. שנית, מדובר בשמועות בלבד, ואף מקור מהימן לא אישר את הדברים, כך שמומלץ לקחת אותם בערבון מוגבל. בנוסף, לא בטוח שזו הגרסה הסופית של הסרט, כך שכל אחת מהסצנות המדוברות עשויה להישאר על רצפת העריכה לפני שהסרט הרשמי יגיע לבתי הקולנוע.

אז הנה מה שידוע עד כה, על פי הדיווחים: דמותו של מקסוול לורד (פדרו פסקל, "משחקי הכס", "נרקוס") מאתרת אבן רבת עוצמה המסוגלת למלא משאלות, אבל אלה מתמלאות עם תופעות לוואי. למשל? כשדיאנה (גל גדות, אלא מי) מבקשת להחזיר את סטיב טרבור (הוא כריס פיין) לחיים, אבל הוא חוזר בגופו של אדם אחר, כשרק דיאנה מסוגלת לראות את סטיב האמיתי. תופעת לוואי נוספת וחמורה יותר היא שדיאנה מאבדת חלק מכוחות העל שלה, והופכת לפגיעה יותר. כשברברה מינרווה (קריסטן וויג) מבקשת להיות חזקה יותר כמו וונדר וומן, היא הופכת לנבלית על בשם צ'יטה.

ספוילרים נוספים כוללים כוחות של וונדר וומן שלא נראו בעבר. כך, למשל, היא מצליחה לגרום למטוס שהיא טסה בו להפוך לבלתי נראה, ובעזרת הלאסו שלה, היא יכולה לירות ברקים לעבר האויבים שלה. המטוס הבלתי נראה הופיע בחלק מחוברות הקומיקס והתפרסם כאביזר מגוחך אך אהוב בסדרה "אשת חיל" (כך קראו לוונדר וומן בשנות ה-70). בנוסף, לאחר שהמשאלות מבוטלות והיא מקבלת את כוחותיה בחזרה, סטיב חוזר לעולם המתים והגבר שסטיב נכנס בו כמעין דיבוק לא זוכר דבר מהאירוע. בשלב זה, דיאנה מחליטה להמשיך הלאה מסיפור האהבה שלה עם סטיב, ומזמינה את האיש התמים לדייט. כפי שכבר ידענו, חלק נכבד מהסרט מתרחש בוושינגטון הבירה, וישנה אפילו סצנה בה וונדר וומן מנהלת קרב אינטנסיבי בתוך הבית הלבן. לצערנו מדובר ב-1984, ולכן אפשר לזנוח את הפנטזיה המדהימה של גל גדות נלחמת בדונלד טראמפ.

ומה לגבי התגובות של הצופים בהקרנה הפרטית? כאן מגיע החלק הפחות מבטיח. על פי השמועות שפורסמו במערכת הפורומים Reddit, הצופים טענו ש"וונדר וומן 1984" איטי מדי, בעל עלילה מגוחכת ולעתים גובל בקאמפ. כאמור, עדיין לא ברור אם זו הגרסה הסופית שלו, וגם יש לקחת בחשבון שמי שזכו לצפות בו עד כה לא באמת מייצגים את הקהל הרחב אליו הסרט מיועד.