כמו לילי קולינס, אמה קורין ורגה ז'אן פייג', גם אניה טיילור-ג'וי חייבת חלק גדול מההצלחה שלה בשנה האחרונה לנטפליקס. השחקנית בת ה-25 אולי השתתפה במקביל גם ב"המוטנטים החדשים" וב"אמה", אבל כל אדם סביר מהרחוב יזהה אותה בזכות התפקיד באחת הסדרות הכי מצליחות של ענקית הסטרימינג: "גמביט המלכה". אחרי הביקורות המהללות והזכייה בפרסי האמי וגלובוס הזהב, הגיע הזמן שטיילור-ג'וי תעבור ליעד הבא - וכמו שזה נראה, היא עומדת להיות חלק מהיסטוריה.

בחודש אוקטובר האחרון, רגע לפני עליית "גמביט המלכה", פורסם כי טיילור-ג'וי תככב ב"פיוריאוסה", הסרט הבא בסדרת "מקס הזועם" הוותיקה, שימשיך את "מקס הזועם: כביש הזעם" משנת 2015. הסרט החדש, שיבויים גם הוא על ידי ג'ורג' מילר, הוא למעשה פריקוול - כך שהוא יתרחש לפני אירועי "כביש הזעם", כשטיילור-ג'וי מגלמת את הגרסה הצעירה של הלוחמת שגילמה שרליז ת'רון. טיילור-ג'וי זכתה בתפקיד לאחר שבמשך זמן ממושך ההימורים נגעו דווקא לכוכבת טלוויזיה אחרת, ג'ודי קומר מ"להרוג את איב". לצדה, ישחקו בסרט גם כריס המסוורת' מסרטי מארוול ויאיא עבדול-מאטין השני ("השומרים").

במסיבת עיתונאים מיוחדת שנערכה אתמול, מילר והמסוורת' הכריזו כי הסרט החדש יצטלם בניו סאות' ויילס שבאוסטרליה - המדינה שהפכה בימי הקורונה למפלטם של הכוכבים ההוליוודיים וההפקות הבינלאומיות. ואין להקל ראש בהכרזה הזו: בהתחשב בסכומי הכסף שמושקעים ב"פיוריאוסה", המעבר של ההפקה כולה לאוסטרליה הופך את הסרט לגדול ביותר שצולם אי פעם ביבשת. לפי הערכות של סוכנות הידיעות AP, צילומי הסרט אמורים להכניס לכלכלה המקומית כ-350 מיליון דולרי אוסטרלים (כ-270 מיליון דולרים אמריקאים, בקירוב), וליצור במדינה לא פחות מ-850 משרות חדשות. 

צילומי הסרט, נכון לעכשיו, צפויים להתחיל כבר בשנה הבאה - כשתאריך העלייה לאקרנים הוא ה-23 ביוני 2023, בעוד קצת יותר משנתיים. לפי מילר, הסרט יסקור עלילה שמתרחשת במשך "שנים רבות", וזאת בניגוד ל"כביש הזעם", שעסק בשלושה ימים (דרמטיים) בלבד. "לא תכננתי לעשות סרט גדול", הסביר הבמאי, "זה סיפור שרציתי לספר, אבל כמו שמתברר, יש בו המון סצינות שונות (...) זאת סאגה, שמתפרסת על פני המון שנים, אז יהיו בה המון אלמנטים שונים". "אתם יודעים, הסרטים האלה לוקחים המון זמן", הוסיף, "אנחנו מתכוננים לזה כבר תקופה".