שנת 2019 הייתה שנת הקאמבק של ג'ניפר אניסטון, בזכות תפקיד ראשי "תכנית הבוקר", סדרת הדגל של שירות הסטרימינג החדש של אפל, שאמנם לא זכתה לתגובות נלהבות במיוחד, אבל גם בביקורת הקשות זכתה למחמאות על חזרתה של אניסטון למסך הקטן לראשונה מאז "חברים". עכשיו, השנה היא כבר 2020 ואניסטון ככל הנראה מתחילה לחשוב מה השלב הבא, מלבד עונת ההמשך לסדרה בכיכובה. 

ביום ראשון האחרון זכתה אניסטון בפרס השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה על תפקידה ב"תכנית הבוקר" בטקס פרסי גלידת השחקנים השנתי, אירוע שממנו זכור בעיקר החיבוק שלה עם האקס בראד פיט. בשיחה סגורה עם עיתונאים לאחר הזכייה, לפי פרסום של מגזין People, נשאלה אניסטון איזה תפקיד תמיד רצתה לגלם וחשפה בחירה מסקרנת למדי - וונדר וומן, תפקיד שמאויש בימים אלה על ידי גל גדות, למי שעוד לא שמע.

אניסטון הסבירה שלמרות שהייתה מעוניינת בתפקיד היא "חיכתה יותר מדי", וכעת הוא כבר רלוונטי עבורה. סביר להניח כי חוסר הרלוונטיות עליו אניסטון מדברת הוא העובדה שכיום היא כבר בת 50 (אם כי קשה להאמין), למרות שבשלב בו התחילו הגישושים הראשונים על הפקת גרסת לייב אקשן לקומיקס הידוע, בשנת 1996, אניסטון עוד הייתה בת 27 ו"חברים" הייתה רק בעונתה השנייה. גל גדות, לצורך השוואה, לוהקה לסרט בהיותה בת 28, כך שסביר מאוד להניח ששמה של אניסטון עלה במהלך שלבי ההפקה הראשונים אי אז בניינטיז.

אניסטון המשיכה לדבר בשיחה על תכניותיה לעתיד והסבירה: "יש לי הרבה מה לעשות. אני באמת, בכנות, מרגישה שאני נכנסת לפרץ יצירתיות. אני רק עכשיו גיליתי אהבה חדשה לזה בדרך שלא ידעתי שהייתה לי לפני". בהתחשב בהיותה גם אחת מהמפיקות של "תכנית הבוקר" אניסטון הוסיפה כי "זה כאילו יש לי עיניים חדשות שאני רואה (דרכן) מה זה שאני עושה כשחקנית". אגב, למרות היותה של "תכנית הבוקר" דרמטית למדי, אניסטון גם הבהירה כי היא מעוניינת לחזור מעט יותר לתחום הקומדיות. "אני רוצה לצחוק קצת", סיפרה. 

בנאום הזכייה שלה בטקס, אניסטון הודתה לקולגה אדם סנדלר איתו שיחקה בסרט "תעלומת רצח" בנטפליקס, שנחשב לאחד המקופחים הגדולים של עונת הפרסים הנוכחית, לאחר שהסרט "יהלום לא מלוטש" בכיכובו - שצפוי לעלות גם הוא בנטפליקס בסוף החודש - לא זכה כמעט לשום הכרה. "אדם סנדלר, ההופעה שלך יוצאת מהכלל, הקסם שלך הוא אמיתי. אני אוהבת אותך", הכריזה על הבמה.