בראד פיט זכה בפרס שחקן המשנה על תפקידו ב"היו זמנים בהוליווד" אותו ביים (כמעט נציגנו) קווינטין טרנטינו בטקס פרסי הסאג שהתקיים לפנות בוקר בלוס אנג'לס. גם ג'ניפר אניסטון זכתה בפרס השחקנית הטובה ביותר על תפקידה בסדרה "תוכנית בוקר".

אבל עם כל הכבוד לחלוקת הפסלונים, הדבר הכי מעניין שקרה בערב הפרסים התרחש דווקא מאחורי הקלעים - אחרי שג'ן קטפה את הפרס שלה, היא ובראד נפגשו, התחבקו, התנשקו ונתנו תחושה שאולי יש עוד סיכוי לחזור לימים המאושרים והזוגיים של לפני אנג'לינה.

בראד פיט, ג'ניפר אניסטון (צילום: Vivien Killilea, getty images)
בראד פיט וג'ניפר אניסטון 2020 | צילום: Vivien Killilea, getty images

בראד פיט, ג'ניפר אניסטון (צילום: Vivien Killilea, getty images)
בראד פיט וג'ניפר אניסטון 2020 | צילום: Vivien Killilea, getty images

האינסטגרם התפוצץ רי-פוסטים של החיבוק המרגש והמעריצים פשוט לא הצליחו ללכת לישון: "בראד וג'ן 2020!", "אני לא מסוגלת להתמודד עם זה", "רואים שהוא אוהב אותה". אחרי שחיפשנו מספיק טוב, מצאנו גם תגובה של הקולגה הילארי דאף, הלא היא ליזי מקגוויר שכנראה בילתה את שנות ההתבגרות שלה בציפייה לקאמבק המדובר ולא יכלה להתאפק למראה השניים והגיבה: "או-אמ-ג'י!!!".

ואם התמונות הפלרטטניות של רגע החיבוק לא מספיקות לכם, אז בסרטונים שהופצו הלילה נראה פיט צופה מאחורי הקלעים בנאומה של אניסטון, רגע לפני החיבוק, כשעל פרצופו חיוך מאוזן לאוזן והוא נראה מלא גאווה.

View this post on Instagram

A post shared by E! News (@enews) on

כזכור, פיט ואניסטון נפרדו ב-2005, אחרי חמש שנות נישואים. הפרידה המתוקשרת קרתה לאחר שבראד ואנג'לינה ג'ולי הכירו והתאהבו על הסט של הסרט "מר וגברת סמית'". אניסטון נישאה מאז לג'סטין ת'רו ממנו התגרשה ב-2018.

בראד פיט, ג'ניפר אניסטון (צילום: Kevin Winter / Staff, getty images)
20 שנה אחורה | צילום: Kevin Winter / Staff, getty images