כוכב "ג'קאס" באם מרג'רה - אחד מחבריה המייסדים של החבורה ומי שהשתתף בסדרה המקורית ובכל סרטי ההמשך - עורר דאגה במהלך הימים האחרונים לאחר שהעלה לחשבון האינסטגרם שלו סרטון בו קרא לחרם על המותג. בסרטון הארוך, שמאז כבר נמחק, מרג'רה תקף את מפיקי "ג'קאס 4" בטענה שהוא לא הוזמן לקחת חלק בסרט החדש, ואף התוודה בפני עוקביו כי הוא סובל ממחשבות אובדניות.

לפי מרג'רה, כמה מהרעיונות שהוא עצמו הציע לסרט החדש אכן צפויים להיכנס אליו - אך הוא עצמו דווקא לא. "אם למישהו אכפת ממני אל תלכו לראות את הסרט שלהם", הפציר בעוקביו, ואף ביקש מהם תרומות כספיות לטובת פרויקט מתחרה. מרג'רה, יש לציין, עדיין מופיע ברשימת המשתתפים בסרט כפי שהיא מופיעה באתר IMDB - אף לטענתו הוא נדחק החוצה. בהמשך הסרטון, דבריו של מרג'רה הפכו להיות מורכבים עוד יותר, והשחקן וגולש הסקייטבורד התוודה כי הוא סובל ממחשבות אובדניות וכי זוגתו, ניקי בויד, אף תפסה אותו מחפש ברשת דרכים לשים קץ לחייו. בנוסף, הוא סיפר לצופים כי הוא שתה כוס יין ושבע בירות לפני צילום הסרטון, בהמשך לווידויי עבר לפיהם הוא סבל מהתמכרויות, וטען כי גורמים שונים באולפני פרמאונט כפו עליו לקחת כדורים נוגדי דכאון. "'ג'קאס' היה הכל בשבילי", הודה.

בעוד לא מדובר בפעם הראשונה בה מרג'רה מפרסם סרטונים מעוררי דאגה ברשת, הפעם נדמה כי מדובר בעליית מדרגה מטרידה במיוחד. "אחי, אתה צריך להתפכח", כתב לו אחד הגולשים בתגובה לסרטון שנמחק, וגולש מוטרד אחר הגיב: "שמישהו יעזור לו בבקשה". ביום שישי האחרון נראה היה כי המצב צפוי להשתפר, לאחר שמרג'רה שיתף את העוקבים בסרטון נוסף, בו סיפר להם כי הוא עתיד לקבל טיפול עבור ההפרעה הדו-קוטבית איתה הוא מתמודד. 

"יש לי חדשות טובות", סיפר מרג'רה, "הבנתי שאני במאניה דו-קוטבית ואתמול השתגעתי בגלל שבמשך שנה וחצי לא ידעתי אם אנחנו עושים את 'ג'קאס' או לא. הייתי חייב להתמודד עם הטירוף כדי סוף סוף לדעת את התשובה". "עכשיו אני יודע מה אני רוצה", הוסיף, "וזה הולך להיות פאקינג מעולה, וזה הולך להיות באופן בו כולם מנצחים בסוף. אז אני אוהב את כולם, ולא יהיה שום דם רע ככה". אני פוגש היום מומחה להפרעה דו-קוטבית, כדי להמשיך הלאה, וחוץ מזה, אנחנו רק צריכים למצוא זמן ומקום לצלם את כל החרא הזה". נכון לשלב זה, לא ברור האם משמעות דבריו של מרג'רה היא שהסרט החדש דווקא כן יכלול הופעה שלו.

View this post on Instagram

A post shared by BAM (@bam__margera)


מתמודדים עם מחשבות אובדניות? אל תהססו לפנות לעזרה

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית במספר הטלפון 1201
ניתן לפנות גם במייל דרך עמוד האינטרנט
או במסרון (SMS) למספר 0768844400