אין בארץ מקבילה טלוויזיונית לדוקטור פיל, תכנית האירוח עם מנחה הטלוויזיה הפופולרי שמייעץ למיליוני אמריקאים כיצד לחיות את חייהם. כך שכדי להבין את שפל המדרגה שאליו הגיע כוכב ג'קאס, באם מרג'רה, נסו לחשוב על כוכב עבר של ריאליטי מקומי, שעולה לשידור בתוכנית הרדיו של ורדה רזיאל ז'קונט ומבקש עזרה נפשית.

ביום ראשון האחרון פרסם מרג'רה שני סרטוני אינסטגרם בהם הוא מתחנן בפני דוקטור פיל לסייע לו ולמשפחתו: "ד"ר פיל, אני צריך את עזרתך בענק", אמר והסביר כי "המצב של המשפחה שלי גרוע יותר מכפי שהיה אי פעם".

View this post on Instagram

#dr.phil my mom invented a time machine so bam margera can go now where fast and talk in circles answering questions with questions

A post shared by Bam Margera (@bam__margera) on

בין היתר מפרט מרג'רה על יחסיו עם בת זוגו ניקי, וטוען כי הוא לא יכול לסבול אותה. השניים הורים לפיניקס, בן שנה וחצי, וזו הסיבה שמרג'רה לא מסוגל לעזוב את אשתו. הוא חושש שאם יתגרש ממנה, היא תדרוש חזקה בלעדית על בנם ותשתמש בו ככלי משחק בבית המשפט. לדבריו, אין לו בעיה לוותר על החזקה, אבל הוא לא מוכן לחשוף את בנו להתעללות כזו.

כמו כן מספר מרג'רה על יחסיו עם אימו, אפריל, אשר עמה ניתק יחסים משום שהיא תמיד שלילית וממהרת לקטוע אנשים בשיחות כדי להדגיש את הנקודה שלה. לטענתו מדובר במגרעה שרק פיל יכול לפתור. כמו כן הוא מספר כי לאחרונה הוא חווה חוויה במהלכה כמעט ומת, אך אימו הגיבה לכך בפנים קרות ונטולי הבעה.

מרג'רה מסיים את הסרטונים במסר מאיים לאימו, שתעביר לו כספים לחשבונו החדש, כמו כן הוא טוען: "אנשים אומרים שבאם משתגע, והם כנראה צודקים". התקריות שבהן היה מעורב לאחרונה מוכיחות שזה נכון, שכן בסוף השבוע האחרון הוא נצפה בעיצומה של התפרצות זעם על עובד בשדה תעופה, מה שמנע ממנו לעלות על טיסה והוא לווה החוצה על ידי שוטרים.