סנופ דוג חושף: זו כמות הקנאביס שאני מעשן בכל יום. בסרטון חדש שהעלה לאינסטגרם שלשום (שני) נותן סוף סוף הראפר הוותיק תשובה לשאלה שמעסיקה מעריצים רבים שלו בכל העולם.

אנחנו בשנת 2023, וסנופ דוג הוא ככל הנראה עדיין האיש שהכי מזוהה בעולם עם צמח הקנאביס. כמעט בכל צילום שלו סנופ מחזיק ג'וינט ביד, כמעט בכל ראיון איתו נושא הקנאביס הוא אחד הנושאים הראשונים שעולים לדיון. האיש מחזיק במותג קנאביס, הוא אפילו הקים מותג גלידה בהשפעת הקנאביס, והוא שר על קנאביס, מדבר על קנאביס ובעצם מעשן כל היום קנאביס. לאיש אפילו יש מגלגלת ג'וינטים פרטית, שחשפה בעבר כי לפעמים היא מגלגת עד 150 ג'וינטים ביום, אבל לא כולם מיועדים לסנופ, כמובן. חלקם מיועדים גם לפמליה שלו.

View this post on Instagram

A post shared by snoopdogg (@snoopdogg)

אז שאלת השאלות נותרה פתוחה: כמה ג'וינטים סנופ דוג מעשן מדי יום? והנה לפניכם התשובה: לפני יומיים העלה סנופ סרטון שצילם בדירה שבה הוא שוהה ברוטרדם, הולנד. הוא תיעד את עצמו, משום מה, צופה במשחק פוטבול של קבוצתו האהובה פיטסבורג סטילרס, אבל אז הסית את המצלמה מהטלוויזיה אל משהו אחר. "אני אראה לכם מה עשיתי היום, כל זה ביום עבודה אחד", אמר סנופ, תוך שהוא מפנה את עדשת המצלמה אל עבר ערימה קטנה ובה 11 בדלי ג'וינט במספר. "הו, וואו, זאת עבודה יפה, דוג", החמיא סנופ לעצמו. "איזה מותג זה? דת' רואו?". ואכן, בתמונה רואים את אריזת הקנאביס של מותג דת' רואו, הלא הוא מותג הקנאביס של סנופ דוג בעצמו, מונחת לצד הבדלים.

אז סנופ דוג לא באמת מעשן 150 ג'וינטים ביום, שמועה שמלכתחילה לא נשמעה ריאלית. אבל גם 11 ג'וינטים זו כמות מרשימה ומפתיעה מאוד. במיוחד בהנחה שסנופ לא מתקמצן על כמות הקנאביס שהוא מכניס בכל ג'וינט.