סנופ דוג משיק סדרת גלידות חדשה שתופץ בקרוב בכל רחבי ארצות הברית, והסיבה לכך היא, איך לא, "מאנצ'יז". סנופ מפרגן לחברתו משכבר הימים מרתה סטיוארט וטוען שהיא סייעה לו רבות ביצירת המותג החדש, כמו גם לראפר הוותיק מאסטר פי. "אני נותן לשני אנשים קרדיט על המקום שאני נמצא בו עכשיו" הוא אמר בראיון ל-TMZ. "מאסטר פי גילה לי את העסק, אבל מרתה סטיוארט הראתה לי איך לקחת את זה לשלב הבא".

לסדרת הגלידות החדשה של הראפר בן ה-51 קוראים ד"ר בומביי, הלא הוא שם של דמות ה-NFT שסנופ יצר לעצמו. הגלידות יופצו בקרוב באלפי חנויות וולמארט ברחבי ארצות הברית. את ההסבר לכך שנכנס לעסק הגלידות מלכתחילה הסביר סנופ כך: "אני קונה כל פעם 2-3 אריזות של גלידה, מערבב אותן ויוצר את הטעם שמתאים לי. הבנתי שאם אני אכין את הגלידה של עצמי, לא אצטרך לקנות כמה גלידות כדי ליצור את הטעמים שאני מחפש".

View this post on Instagram

A post shared by Dr. Bombay (@officialdrbombay)

"האם ההשראה שלך הייתה המאנצ'יז?", שאלו את סנופ המגישים של TMZ. בצד השני של המסך, ישב סנופ עם מטפחת פרחונית לראשו ומשקפי שמש בצורת לבבות. הוא נשף את עשן הג'וינט שלו אל המצלמה וענה בחיוך, תוך שהוא מדגיש כל הברה והברה: "כמעט בטוח שכן".

השאלה הזו כמובן לא הופיעה משום מקום. מהרגע שהתפרסם בתחילת שנות ה-90, היה סנופ דוג מזוהה עם עולם הקנאביס לא פחות מאשר עם עולם ההיפ הופ. הוא לא רק מחזיק במותגי קנאביס הקרויים על שמו, הוא מותג קנאביס מהלך בעצמו, ויותר סביר לתפוס אותו מצולם עם ג'וינט ביד מאשר בלי.

"אני שואב השראה מהאדם שאני ואני אוהב לחלוק את זה עם העולם", הוא הוסיף. "אני חושב שאנשים אוהבים את מה שאני נותן להם. אז זה עוד הרחבה למותג שהוא סנופ דוג, זה עוד חלק ממני שאתם מקבלים הזדמנות ליהנות ממנו ולאהוב, כי זה מה שאני עושה. אני אוהב לאכול גלידה, כל היום, כל הלילה.