אתמול פורסמה תגלית פורצת דרך שנמצאה באוניברסיטת אורגון בארצות-הברית: רכיבים של צמח ההמפ, זן נפוץ של קנאביס, יעילים במניעה ובטיפול בקורונה. בשעות הערב בארצות-הברית, הפכה הידיעה לנושא הכי מדובר, גם בתוכניות הטוק-שואו הבולטות ביותר. זה מה שהיה לג'ימי קימל, למשל, להגיד בנושא, בתוכניתו "ג'ימי קימל לייב": "זה יהיה מעניין. כל הזמן הזה הקשבנו ל-CDC (המרכז למניעת מחלות זיהומיות) כשבעצם היינו צריכים לאכול CBD".

 

 

סטיבן קולבר מהתוכנית "דה לייט שואו" התקשה גם הוא להימנע ממשחקי אותיות ומילים באותו הסגנון: "אם אתם סקפטיים לגבי המדע פה, תנו לי להזכיר לכם שהמחקר הזה נבדק על-ידי האחיין הסטלן של ה-CDC, ה-THC. אלו חדשות נהדרות בעבור כל בני הנוער שההורים שלהם מוצאים אצלם קנאביס בחדר. 'אמא, אני רואה שמצאת את תרכובות המלחמה בקורונה שהחבאתי במגירת הגרביים'. הן לא שלי, אני רק שומר אותן בשביל חבר".

עוד ב-Mako קנאביס:

>> ראש עיריית ניו-יורק מציע קנאביס לסטיבן קולבר ב"דה לייט שואו"

עוד הוסיף קולבר ואמר: "יש תמיכה לתכונות מונעות-קורונה של קנאביס, מכיוון ששלושה אנשים שעד היום לא נדבקו בקורונה הם סת' רוגן, ווילי נלסון וסנופ דוג. בגלל זה סנופ חובר לאפידמיולוג הוותיק ד"ר דרה לעבודה על אלבום חדש, ה"אומיכרוניק" (רמיזה לאלבום המופת של דרה מלפני 30 שנה, The Chronic).