"שבוע הקוקטיילים של תל אביב" חוזר להשתלט גם על השנה על העיר: עשרות מהברים והמסעדות הטובות ביותר יגישו קוקטיילים במגוון סגנונות וטעמים במחיר משתלם ונגיש. כחלק מהחגיגה, יוקמו ברחבי העיר ברי פופ-אפ המשלבים קוקטיילים בדרכים יצירתיות ולא קונבנציונליות.

"לאחר שבשנה שעברה שוקשקו ונמזגו עשרות אלפי קוקטיילים באירוע הראשון מסוגו בישראל, שבוע הקוקטיילים חוזר השנה ובגדול - יותר ברים, יותר פעילויות, ממשק דיגיטלי חדש שיחליף את שיטת הצמידים ועושר של טעמים וחוויות חדשות", סיפרו עומר גזית-שלו ואלחנדרו ספדייה בעלי חברת DrinkTLV. 

שבוע הקוקטיילים של תל אביב 2019 (צילום: יהונתן בן חיים, יחסי ציבור)
קוקטיילים שהורכבו בדרכים יצירתיות ולא קונבנציונליות | צילום: יהונתן בן חיים, יחסי ציבור

בין האירועים שיתקיימו תהיה סדנה עם אושיית הג'ין דזמונד פאיין, המזקק הראשי של המזקקת ביפאיטר; המיקסולוגית רוזי מיטשל, מבר הקוקטיילים Three Sheets (לונדון), תגיע להתארח ליומיים ב-Library Bar שבמלון נורמן ויוקם בר חדש על הגג של מלון בראון ברחוב קלישר - The Swizzle Lounge ועוד שלל אירועים.

הונולולו, 223, ג'אספר ג'ונס, דאבל סטנדרט והקונסייארז' הם רק חלק מהברים שיקחו חלק, וכל אחד מהם יגיש קוקטייל שנוצר במיוחד עבור השבוע. "במהלך השנה נפתחו מעל 10 ברי קוקטיילים חדשים בתל אביב, ויחד עם הברים הוותיקים הם הופכים את העיר שלנו לבירת הקוקטיילים של ישראל, ואחת מבירות הקוקטיילים המסעירות בעולם", הוסיפו בהתרגשות גזית-שלו וספדייה._OBJ

ההשתתפות בשבוע הקוקטיילים תתאפשר באמצעות כרטיס דיגיטלי מיוחד במחיר של 50 שקל, אשר מקנה כמות בלתי מוגבלת של הקוקטיילים שנרקחו במיוחד במחיר קבוע של 25 שקל בלבד עבור כל אחד. כמו כן, יאפשר הכרטיס הדיגיטלי כניסה לאטרקציות הרבות ולאירועים ברחבי העיר בחינם. הכרטיסים זמינים למכירה מוקדמת במחיר של של 25 שקל כבר מעכשיו.

שבוע הקוקטיילים של תל אביב ברחבי העיר וברים נבחרים בישראל ב-23-29.6.
מחיר כרטיסים: 25 שקל במכירה מוקדמת או 50 שקל בימי הפסטיבל | למכירה המוקדמת