View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Daniel Saynt (@danielsaynt) on

בניו-יורק, העיר שלא עוצרת לעולם נרשמה האטה בתנועת העיר, אולי אפילו חד פעמית בהיסטוריה והכל בגלל הגל הראשון של מגפת הקורונה. אבל השבוע העיר ממשיכה לחזור לעצמה עם שורה של הקלות נוספות שמטרתן להחזיר את תושבי העיר לשגרה - שמורכבת משופינג, מסחר, בילויים, ואיך לא - אורגיות.

עוד ב-mako BLEND:
>> סגרתם כבר חופשה ליוון? אתם צריכים לקרוא את זה
>> ראיון עם בעלי אלנבי 58: "אמרו לי שזה עולם זנותי"
>> תכירו את הנכד שיוצא למסיבות עם הסבתא בת ה-91 שלו

לפי ה"ניו יורק פוסט" אחד העסקים שצפויים לחזור לשגרה בקרוב הוא ה-NSFW (ראשי תיבות של New Society For Wellness), השם רק נשמע כמו מארגון ירוק או גוף שמעודד תזונה בריאה, אבל למעשה מדובר במועדון הסקס האקסקלוסיבי והידוע לשמצה בסוהו.

צוות המקום, ובראשו המייסד דניאל סיינט, ישב וחשב איך לפתוח את הדלתות לבליינים מבלי לא לסכן אף אחד. בניו יורק, תשמחו לשמוע, אפילו העירייה נדרשה לסוגיית יחסי המין בזמן הקורונה: בתקופה האחרונה היא הציעה לתושבים משלוחים חינמיים של קונדומים, חומר סיכה וערכות לבדיקה עצמית של HIV, וייעצה לאנשים שמקיימים יחסי מין מזדמנים ״להיות קצת קינקיים יותר: להיות יצירתיים עם תנוחות ועם מחסומים פיזיים, כמו קירות, שמאפשרים מגע מיני ובה בעת מונעים קרבה של פנים אל פנים״. תופתעו לשמוע שאפילו אורגיות זכו להתייחסות: ההמלצה לגביהן הייתה לקיימן במרחב מאוורר, ולוודא שיש שפע של אלכוג׳ל בהישג יד.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Daniel Saynt (@danielsaynt) on

אז מה כל זה אומר לגבי פתיחה מחדש של מועדון סקס? בתור התחלה, סיינט החליט על שורה של חוקים: הכניסה למועדון תהיה כפופה במעבר של בדיקת טמפרטורה בכניסה. הבליינים יידרשו להביא איתם סט נוסף של בגדים נקיים, לעטות מסכה (המועדון מציע מסכות ממותגות) וכפפות, להשתמש בתחנות החיטוי שיפוזרו ברחבי המועדון, והכי חשוב - לשכב רק עם הפרטנר או הפרטנרית איתם הגיעו.

״יש לנו מספיק מקום כדי לאפשר לכולם מקום, אז אנחנו מבקשים מחברינו לציית למדיניות ה-‘No new play’, שמאפשרת לבוא ולשחק עם הפרטנר שלכם, ולחוות את ה-NSFW באופן מציצני או אקסהביציוניסטי (השתוקקות של אדם לחשוף את אבריו האינטימיים בפומבי, BLEND)״,  הוא אמר. ואכן, לא חסר מקום במועדון, שגודלו 280 מטר מרובע. אבל זה לא הכול - כעת יורשו להיכנס אליו רק 20 אנשים בו-זמנית, מספר שמהווה רק 10% (!) מהתפוסה של המקום בימים כתיקונם. ״אנחנו שומרים על פרופיל נמוך, לפחות עד שנזכה להקלות נוספות״, כך מספר סיינט.

בסוף השבוע שעבר NSFW אירח ״סקסטיבל״ בן יומיים שזכה לכותרת ״Relief״ (״הקלה״), וכלל שידורי לייב של סדנאות קינק, ריקודים אירוטיים והופעות למבוגרים, תמורת 10 דולר למנויים ו-25 דולר לשאר. בני המזל שנרשמו מהר מספיק כדי להגיע פיזית לפסטיבל שילמו 50 דולר תמורת התענוג (סליחה). "The Domme Kat", שולטת מקצועית ומתאבקת פטיש, הייתה אחת האמיצות שלקחו חלק בפסטיבל. ״כשנכנסים פנימה יש קערה של מסכות, קערה של כפפות שחורות וחומר לחיטוי הידיים, והם מנקים את הכול כמו משוגעים״, סיפרה.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Daniel Saynt (@danielsaynt) on

קאט העלתה הופעה של ״ציור ישבן״, שבמהלכה ״כיסיתי את התחת שלי בצבע וישבתי על דברים״, כמו גם ״ציירתי פרחים עם הפות שלי״. "דומה" ציינה שהאווירה במקום הייתה פחות סקסית מכרגיל. ״בדרך כלל אני מרוחה על הספה עם מישהו, יש אנשים שעושים סקס מאחורה והמון גניחות״, היא מספרת. ״הפעם... זה לא היה ככה״. ומצד שני, היא שמחה לחזור לעניינים: ״אפילו רק להפליק למישהו על התחת - המגע של עור בעור מרגיש כל כך טוב. כאילו, זה בנאדם אחר. זה בשר חי. אלוהים, כמה התגעגעתי לזה״.

מועדון הסקס, שמכיל מוט חשפנות, נדנדת סקס וכלוב, מתכנן לעצמו עתיד שכולל הרבה מאוד מצלמות - כדי לאפשר לאנשים לבלות בו (גם) וירטואלית. לפי סיינט, התוכנית היא ״לקחת את הקהל הדיגיטלי ולהביא אותם למועדון, ולקחת את הקהל הפיזי ולתת להם גישה לעשרות חברים אחרים אונליין״. אה, זה עוד משהו ששווה להתעכב עליו: NSFW הוא מועדון לחברים בלבד.

כדי להיכנס למועדון, המועמדים צריכים למלא שאלון דקדקני, ולעבור את אישורה של ״הוועדה״. אם יאשרו את את חברות, החברים החדשים במועדון נאלצים לשלם 20 דולר מדי חודש. הגיל הממוצע של חברי המועדון הוא 28, והפרופיל הכללי שלהם הוא ״אנשים מושכים, בעלי השפעה ואוהבי חברה, שמונעים על ידי תשוקה להשתולל קצת״. האירוע המקוון הבא שיארח המועדון יתקיים ב-28 ביוני, וילמד את אמנות השיבארי - קשירה יפנית. מה? אפילו העירייה אמרה להיות קצת קינקים!