היום (שני) נפתחה אליפות ישראל הפתוחה בגולף בחסות חברת השעונים רולקס. כמדי שנה, איגוד הגולף בישראל, מקיים את האליפות במתחם הגולף בקיסריה. באליפות ישתתפו כמאה גולפאים, משמונה מדינות: דרום אפריקה, שוויץ, גרמניה, אנגליה, צרפת, בלגיה, ארה"ב, וישראל.

היום הושקה האליפות בשיעור היכרות לקבוצה של ילדים המאושפזים בבית חולים תל השומר והם לוו למתחם על ידי ידוענים רבים. בין המלווים היו: עודד קטש, אלון חרזי, גיא גיאור, אושרי כהן, איציק כהן, שחר חסון, גיא אריאלי, עודד פז ועוד.

בין האורחים שהגיעו, השתתף גם סם גטה, המשותק בשתי גפיו התחתונות ומשחק גולף בכיסא גלגלים. בן זוגו לתחרות, הוא הגולפאי העיוור, זהר שרון, שזכה בין היתר באליפות איטליה ואליפות העולם בגולף לעיוורים. גטה ושרון ישתתפו באליפות גם כן ויתחרו מול גולפאים רגילים.

מאמן הפועל ירושלים, עודד קטש, התייחס לאירוע ואמר: "זו זכות שיש לנו לשמח ילדים, אני באופן אישי שמח לעשות כאלה דברים, זה תמיד מרגש כשאתה בא לחזק ויוצא מחוזק. אנחנו פה כדי ליצור להם חוויות טובות הכי חשוב זה לתת להם הרבה כוח במאבק הקשה שלהם".

עודד קטש מסייר במתחם הגולף בקיסריה (גיא איזנר) (צילום: מערכת ONE)
עודד קטש מסייר במתחם הגולף בקיסריה (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE

סקאוט מכבי חיפה, אלון חרזי, התייחס גם כן לאירוע המרגש ואמר: "הכי חשוב שהילדים האלה יהנו ואנחנו באנו לשמח אותם כמה שרק אפשר. כשאנחנו מגיעים לכאן ונותנים להם כמה רגעי אושר, זה הכי חשוב".

קטש מנחה: &" (גיא איזנר) (צילום: מערכת ONE)
קטש מנחה: &" (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE
אלון חרזי: &" (גיא איזנר) (צילום: מערכת ONE)
אלון חרזי: &" (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE

השחקן אושרי כהן התייחס לאירוע ואמר: "באתי לשחק גולף עם קבוצה של ילדים, אני חושב שיש אירועים חשובים מאוד כמו זה, אני שמח שאני יכול לתת מעצמי הרבה בשבילם, חשוב לתת שמחה ואושר לילדים וזה המעט שאנחנו יכולים לעשות".

אושרי כהן: &" (גיא איזנר) (צילום: מערכת ONE)
אושרי כהן: &" (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE

הגולפאי, זהר שרון ואמר: "אני  אף פעם לא מייצג את זהר שרון, אלא את ישראל.  אני שמח לקחת חלק מזה ולעודד את הילדים שהגיעו, כי אני יודע שצפויים להם חיים לא קלים בכלל. אני יודע מה עומד בפני הילדים, הקשיים החברתיים ולכן אני שמח שיש להם את הרגעים  האלה שלמעשה מוצאים אותם מהשיגרה ומהבית. רק בגיל 50 התחלתי לשחק גולף ואין ספק שזה קשה, אבל אני מתאמן 10 שעות ביום ועובד מאוד קשה כדי להשיג את התארים השונים. אני מאחל לילידים שלא יהיה להם קשה כמו שקשה לי".

עודד קטש וזהר שרון: &"יהיו לילדים האלה חיים קשים מאוד&" (גיא איזנר (צילום: מערכת ONE)
עודד קטש וזהר שרון: &"יהיו לילדים האלה חיים קשים מאוד&" (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE
קטש (גיא איזנר) (צילום: מערכת ONE)
קטש (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE
עודד פז ואושרי כהן עושים חיים עם הילדים (גיא איזנר) (צילום: מערכת ONE)
עודד פז ואושרי כהן עושים חיים עם הילדים (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE
הבנות של האירוע (גיא איזנר) (צילום: מערכת ONE)
הבנות של האירוע (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE