(רינת ורדי) (צילום: ספורט 5)
(רינת ורדי) | צילום: ספורט 5
(רינת ורדי) (צילום: ספורט 5)
(רינת ורדי) | צילום: ספורט 5

ארבע שנים אחרי שזכתה לאחרונה באליפות המדינה, מכבי תל אביב בפתיחת עונה נהדרת מוכיחה שהשנה היא מועמדת רצינית ביותר לתואר האליפות. היום (חמישי) נפגשו הצהובים במשחק חוץ מול אלפות המדינה הפועל "גליל" מטה אשר/ עכו שמבחינתה החלה עונה בצורה מגומגמת בין היתר עקב מכת פציעות שעברה על הקבוצה ואילצה את המאמן נועם עץ להשתמש בצעירים הנהדרים שלו.

אלא שהחבורה של מטה אשה לא יכלה היום לקבוצה החזקה מתל אביב שהוסיפה ניצחון חוץ במגרש בו לא ניצחה כבר תקופה ארוכה. המשחק נפתח בצורה שיוויונית והמערכה הראשונה הייתה צמודה מאוד אך בסיומה הצליחה מכבי תל אביב לנצחון  25:23. במערכה השנייה הראתה מטה אשר אופי ושלטה במערכה עד לניצחון 25:20. אלא ששחקני מכבי תל אביב התעוררו במערכה השלישית אותה ניצחו 25:19, במערכה הרביעית כבר שלטו הצהובים ללא עוררין בדרך לניצחון במשחק כולו. קייל אנסינג הצטיין עם 23 נקודות.

נועם כץ מאמן הפועל מטה אשר /עכו אמר בסיום: "היו לנו רגעים טובים במערכה הראשונה והשנייה, אבל הקבוצה שלנו עוד לא יציבה ומאוזנת מספיק כדי להתמודד. מכבי תל אביב נלחמה יפה בהגנה והגיע לה לנצח, אני מאמין שנצא מהפציעות ונבנה מחדש את הכוח שלנו".

גל גלילי מאמן מכבי ת"א סיכם: "נצחון חשוב מאוד, ידענו ללחוץ בנקודות הנכונות ועדיין יש הרבה מקום לשיפור. יש לנו 48 שעות להתאושש ולהגיע מוכנים למשחק קשה נוסף מול הפועל המעפיל בבית".