(צילום: פטריסיה בן עזרא, באדיבות איגוד הכדורמים)
(צילום: פטריסיה בן עזרא, באדיבות איגוד הכדורמים) | צילום: ספורט 5

הפועל יקנעם זכתה הערב (רביעי) באליפות שלישית ברציפות והחמישית בתולדותיה לאחר שהשלימה ניצחון 0:2 בסדרת גמר אליפות כדורמים הנשים מול הפועל פתח תקווה.

חניכותיו של מילוש ברדיץ הסרבי ניצחו בבריכה האולימפית שבווינגייט 8:12 (1:3, 3:2, 2:5, 2:2) לאחר שהשיגו 6:10 במשחק הראשון, ובכך השלימו נקמה במלאבסיות שניצחו בגמר הגביע בפנדלים, מה שמנע מיקנעם דאבל שלישי ברציפות.

קפטנית יקנעם שונית סטרוגו, שהחמיצה פנדל בדו-קרב הפנדלים של גמר הגביע לפני כחודש, סיימה את משחק האליפות עם 6 שערים ואמרה: "לקחתי קשה מאד באופן אישי את ההפסד בגמר הגביע, ועם המטען הזה הגענו כולנו אל סדרת הגמר. הגענו מוכנות בראש וידענו שכל גול במשחק הראשון חשוב".

יהב פרקש בת ה-17, שהבקיעה 4 שערים, הוכתרה כמצטיינת המשחק, גלי צור ואביגיל פליקס הוסיפו 1 כ"א. פ"ת חזרה למשחק ברבע השני, בו ניצחה, אבל לא יכלה לניסיון והעדיפות של יקנעם. מרים בוגצ'נקו הבקיעה 4, הילה פוטוריאן 2, כרם נוי ונועה ססובר 1 כ"א.

נועם רוגוב, מאמן פ"ת: "אני מאוכזב כי רציתי וציפיתי לחולל מהפך בסידרה אבל בסך הכל מאד גאה בשחקניות שהן צעירות ועוברות דרך ותהליך. הן עוד יגיעו לטופ".