(איגוד הכדורעף) (צילום: ספורט 5)
(איגוד הכדורעף) | צילום: ספורט 5
(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

שתי הקבוצות מכפר סבא, הגברים והנשים עשו חיל הערב (שבת). קבוצת הנשים ניצחה במסגרת הבית העליון את מכבי חיפה ואילו הגברים ניצחו את הפועל המעפיל במסגרת המחזור ה-15 של ליגת העל. עוד היום, מ.ס עיילבון ניצחה את ק.ק תל אביב ואילו מכבי רעננה ניצחה במסגרת המחזור הראשון של הבית התחתון את מכבי הוד השרון באחד המשחקים הדרמטיים והמותחים השנה בליגה. במשחק השלמה מהמחזור ה-12 של ליגת העל לגברים גברה מכבי מוסינזון הוד השרון על אסא באר שבע.

הפועל כפר סבא - הפועל המעפיל 0:3 (19:25, 17:25, 22:25)
כפ"ס התאוששה מהר מההפסד הראשון העונה במחזור הקודם מול מטה אשר ושיחקה היטב הערב כדי לנצח את המעפיל שתמשיך להאבק על המקום הרביעי. המערכה הראשונה הייתה צמודה, אבל בשתי המערכות הנותרות הצליחו חניכיו של מאמן כפר סבא שגיא ברעם להפגין יכולת טוב ולנצח בדרך לפוטו פיניש של העונה בהתמודדות על המקום הראשון מול מכבי תל אביב.

מ.ס עיילבון – ק.ק תל אביב 0:3 (15:25, 12:25, 10:25)
עיילבון ממשיכה להתאושש והיא כבר עם ניצחון שלישי רצוף במשחק קל הערב מול ק.ק שלא היוותה יריבה של ממש.

מכבי מוסינזון הוד השרון – אסא בן גוריון באר שבע 1:3 (11:25, 19:25, 21:25 ,27:25)
הוד השרון הצליחה להתאושש מההפסד במחזור האחרון מול עיילבון והיא כרגע במאבק על המקום הרביעי מול קריית אתא והמעפיל לקראת המחזורים האחרונים של העונה. במשחק עצמו ניצחו הדרומיים במערכה הראשונה בשובר שיוויון, אלא שחניכיו של עדי גורן התעוררו וניצחו במערכה השניה הצמודה. משם המשיכו השחקנים בהוד השרון לזכיה בשתי המערכות הנוספות ולניצחון במשחק כולו.

בליגת העל לנשים הושלם המחזור הראשון בבית העליון והתחתון:
הפועל כפר סבא- מכבי חיפה 0:3 (20:25, 20:25, 15:25)
במשחק בין האלופה וסגניתה מן העונה החולפת הייתה ידה של כפר סבא על העליונה תוך משחק מצויין שלא השאיר יותר מדי סיכוי עבור מכבי חיפה. בשתי המערכות הראשונות שלטה כפר סבא מן הפתיחה והיא ניצחה גם במערכה השלישית למרות פציעה של ממה דיוף .

מכבי רעננה – מכבי מוסינזון הוד השרון  1:3 (25:27, 23:25, 25:23, 25:27)
איזה משחק מדהים היה לנו הערב באולם הפעמונים רעננה -  שתי הקבוצות לא היו מוכנות לוותר והפכו את המשחק לאחד המותחים השנה בליגת העל. רעננה ניצחה בקושי במערכה הראשונה בשובר שיוויון, הוד השרון החזירה במערכה השניה הצמודה 23:25, וזו בדיוק התוצאה בה ניצחה רעננה את המערכה השלישית. המערכה הרביעית הייתה העתק של הראשונה בסיומה היו אלו בנות רעננה, שסיימו את הערב עם ניצחון במערכה ובמשחק כולו.