(הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד) (צילום: ספורט 5)
(הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד) | צילום: ספורט 5

משחקי הבית העליון והבית התחתון בליגת העל בכדוריד יצאו הערב (שני) לדרך, זאת למרות שנותר משחק השלמה מהסיבוב הראשון בין א.כ נס ציונה להפועל קריית אונו (ייערך ביום רביעי - רק ניצחון של הטייגרים ב-21 שערי הפרש יכול למנוע מחולון להופיע בבית העליון). הפועל ראשל"צ רשמה ניצחון 35:38 בהרצליה. בבית התחתון, קריית מוצקין השיגה ניצחון בדימונה, 27:32, שמכוון אותה לעבר מאבק על מקום בפלייאוף, ומסבך את דימונה במאבק ההישרדות לאחר שמכבי ת"א גברה על מ.כ באר שבע 26:34.

שני הבתים - העליון (6 הראשונות) והתחתון (7 האחרונות) משוחקים בסיבוב משחקים אחד. 6 הראשונות כבר הבטיחו את מקומן בשלב רבע גמר הפלייאוף. בתחתון, שתי הראשונות (אלו שיסיימו במקומות 8-7) יעפילו אף הן לפלייאוף. מחר בבית העליון - הפועל אשדוד תארח את מכבי ראשל"צ (19:00). המשחק השלישי בבית העליון בין חולון/נס ציונה לבין א.ס רמה"ש יתקיים ב-29/30 בחודש הבא.

ביום שישי ייערך המחזור השני בבית העליון והתחתון. בעליון (15:00 שעה ראשית) - הפועל ראשל"צ תארח א.ס רמה"ש. בני הרצליה תפגוש את הפועל אשדוד, ומ.כ חולון את מכבי ראשל"צ. בתחתון - מכבי קריית מוצקין תארח את מכבי ת"א (15:00), ומ.כ באר שבע את עירוני רחובות (14:00). המשחק השלישי בין קריית אונו לבין נס ציונה או חולון - ייערך במוצאי שבת.