בן סהר על רקע אספניול (צילום: מערכת ONE)
סהר על רקע הסמל של אספניול. עכשיו מתחיל שלב ההוכחות | צילום: מערכת ONE

עיתוני ספרד לא נשארו אדישים הבוקר (חמישי) להעברתו של החלוץ הישראלי בן סהר מצ'לסי לאספניול, עליה פורסם לראשונה ב-ONE. לאחר מו"מ ארוך, הצליחה צ'לסי להגיע לסיכום רשמי עם אספניול הספרדית על מכירת כרטיסו של סהר תמורת מיליון יורו.

למרות ההצעות הגדולות והרבות שהיו לסהר מהולנד וגרמניה, סהר וסוכנו רונן קצב החליטו בסופו של דבר ללכת על ההצעה הספרדית, שהיתה ההצעה הטובה ביותר. סהר זכה לחיזורים רבים, וכאמור, אספניול התעקשה, רצתה והצליחה לצרף אותו כשחקן רשמי עם רכישת כרטיסו מצ'לסי.

העיתון "ספורט" הקטאלוני פירגן לרכש החדש: "אספניול סיכמה על העברתו של ההבטחה הישראלית. מדובר בשחקן שימלא בהצלחה את החלל שישאיר ראול טאמודו בהתקפה אם יעזוב".

טאמודו, בן 31, הסמל והקפטן של אספניול, מעוניין לעזוב את הקבוצה לאחר ששיחק בה במרבית הקריירה שלו. הוא הוליך את רשימת הכובשים העונה של אספניול עם 6 שערי ליגה.

בהמשך הכתבה בעיתון נכתב: "סהר מהווה חיזוק רציני להתקפה של אספניול. הוא נחשב לאחת ההבטחות הגדולות של הדור הצעיר בכדורגל העולמי. איתו אספניול תוכל לממש את הפוטנציאל שלה".

ב"אל מונדו דפורטיבו" נכתב גם כן כי מדובר בהבטחה גדולה וברכש טוב של אספניול, שתהנה משירותיו של החלוץ הצעיר.

לאחר מכן מפורטת הקריירה של סהר, שעל אף גילו הצעיר כבר הספיק לרשום רזומה מרשים. כמו כן מצוין כי הוא מופיע לאחרונה בקביעות במדי נבחרת ישראל וכבש שני שערים במשחקים האחרונים

בהמשך מסופר על הביקוש הגדול שהיה לסהר באירופה: "אחרי החלוץ הצעיר דלקו בחודשים האחרונים לא מעט מועדונים באירופה, כולל בורוסיה דורטמונד ואייאקס, אבל ההתעקשות של אספניול והרצון של סהר לשחק בספרד גרמו לעיסקה להבשיל".

ב"אס" נכתב: "הילד סהר מגיע לאספניול". לאחר פירוט קצר על הקריירה של סהר מחמיאים בעיתון להנהלת הקבוצה שהצליחה להחתימו: "עבודה טובה". לאחר מכן מסופר על המו"מ הארוך והמתיש של שני הצדדים, עד שהגיע הסיכום המיוחל.