חניכיו של האנזי פליק במפגן דומיננטיות (GETTY)
חניכיו של האנזי פליק במפגן דומיננטיות (GETTY) | צילום: ספורט 5
רוברט לבנדובסקי עם שער מספר 26 העונה בליגה (GETTY)
רוברט לבנדובסקי עם שער מספר 26 העונה בליגה (GETTY) | צילום: ספורט 5

באיירן מינכן חזרה מהפגרה ללא קושי. הבווארים טיילו בדרך לניצחון 0:2 קליל מול אוניון ברלין שהיה יכול להיגמר בתוצאה גבוה יותר, אך מוליכת הטבלה נראתה חלודה מול השער. חניכיו של האנזי פליק השיגו את ניצחונם החמישי ברצף ששמר על פער ארבע הנקודות מבורוסיה דורטמונד, השניה בטבלה. מנגד, המארחת נראתה רע מאוד וניתן לראות כי שחקני אוניון בכושר גופני בינוני בלשון המעטה. חניכיו של אורס פישר, הנמצאים במקום העשירי, רשמו הפסד שני ברצף שעשוי לסבך אותם בהמשך.

שתי הקבוצות הגיעו להתמודדות במגמות הפוכות וכל אחת מהן שמרה על הסטטוס קוו. מהרגע הראשון ניתן היה לראות מדוע באיירן היא האלופה ומוליכת הטבלה כשקבוצתו של פליק עשתה ככל העולה על רוחה ובסופו של דבר עלתה ליתרון בדקה ה-40. לאון גורצקה הוכשל ברחבה באופן ברור ע"י נבן סובוטיץ ורוברט לבנדובסקי תירגם את הפנדל לשערו ה-40 העונה בכל המסגרות.

אלפונסו דיוויס חרך את האגף השמאלי (GETTY)
אלפונסו דיוויס חרך את האגף השמאלי (GETTY) | צילום: ספורט 5

המחצית השניה נפתחה באותו האופן והאורחת המשיכה לשלוט בכדור אך לא הייתה מספיק מדויקת בחלק האחרון של המגרש. מנגד, ניתן היה לראות באופן ברור כי אוניון עדיין לא בכושר משחק מלא כאשר היא 'החנתה את האוטובוס' ברוב חלקי המחצית השניה. בסופו של דבר מוליכת הטבלה הצליחה להשיג את שערה השני במשחק כשג'ושוע קימיך הרים קרן מדויקת ובנז'מן פבאר נגח בצורה חכמה לפינת השער.

בשבועות הקרובים צפויים לאלופת גרמניה משחקים לא פשוטים כשבשבוע הבא תארח את איינטרכט פרנקפורט ובמחזור ה-28 תצא למשחק העונה בזיגנאל אידונה פארק נגד בורוסיה דורטמונד. מנגד, אוניון ברלין צריכה להתעשת על עצמה על מנת להימנע מקרבות תחתית במחזורי הסיום של העונה. חניכיו של פישר יצאו למשחק חוץ לא פשוט במחזור הבא מול הרטה ברלין.