גרנט. העתיד הכלכלי ורוד?  (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
אברהם גרנט, רוצה להיות הסמכות הבלעדית (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

אברהם גרנט, מאמנה החדש של ווסטהאם, רק שלושה ימים בתפקיד המנג'ר של הקבוצה הלונדונית וכבר יוצא הצהרות כי לא יקבל כל התערבות מקצועית בענייני הקבוצה מצידם של הבעלים, דייויד סאליבן ודייויד גולד.

השניים, כזכור,  פגעו בכבודו של מאמן ווסטהאם בעונה החולפת כשדיברו בפומבי על תפקודם המקצועי של שחקנים בקבוצה. גרנט אמר בנושא: "אני לא יכול לעבוד בקבוצה בה יחליטו עבורי מי ישחק ויוציאו נושאים מקצועיים שהם תחת אחריותי".

גרנט המשיך ואמר: "אני אוהב את הלחץ, כל מה שקשור בענייני הכדורגל ואני מקבל את ההחלטה הסופית ויש לי את המילה האחרונה. אני לא מעורב בעניינים הכלכליים של המועדון, זו החלטה של הבעלים, כמה ואיך להוציא כספים, כך שאני לא רוצה להיות מעורב בכך והם לא צריכים להיות מעורבים בעניינים מקצועיים".

"אני לא זקוק לבטחונות היות והבעלים אמרו לי: 'אנו מביאים אותך לווסטהאם כמאמן לשנים הבאות' - לכן חתמתי גם על חוזה לארבע שנים.

גרנט המשיך באותו עניין: "תמיד אמרתי לבעלים של הקבוצות בהן עבדתי: 'מינית אותי כדי לעסוק בכדורגל, אם זה לא מוצא חן בעיניך אתה יכול לשחרר אותי אבל כל עוד אני המנג'ר אני מקבל החלטות ואני האחראי הבלעדי בצד המקצועי'. מה שקרה כאן בעבר היה בעבר, אני בא עם ראש צלול ושפוט כל דבר מעכשיו".

אפסון מול פיקיון (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
אפסון מול פיקיון (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

המנג'ר הישראלי דיבר גם על הבעיות במו"מ בין ווסטהאם לבלמה בעונה שעברה, מת'יו אפסון: "אני חושב שכל מועדון, ובמיוחד אחד כמו ווסטהאם, צריך לעשות הכל כדי לשמור על שחקנים כמו אפסון, הוא שחקן טוב ואדם מצויין. אך עם כך, אני חושב שאוהדי ווסטהאם ראויים לשחקנים שמעוניינים לשחק עבור המועדון, ואני עצמי רוצה לראות אצלי שחקנים שמחוייבים לקבוצה, כי יהיה לנו עתיד נפלא". 

דייויד גולד (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
דייויד גולד (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

גרנט הוסיף ואמר כי רוברט גרין, שוער ווסטהאם ונבחרת אנגליה, שטעות קשה שלו עלתה לנבחרת שלושת האריות בשער החובה בתיקו 1:1 מול ארה"ב במונדיאל, ימשיך לשמור על שערה של הקבוצה.