קאפלו וטרי. יחזרו לשתף פעולה? (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
קאפלו וטרי. יחזרו לשתף פעולה? (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

האם מאמן נבחרת אנגליה לשעבר פאביו קאפלו בדרכו לצ'לסי? אם לשפוט לפי ה'סאן' הבריטי, קאפלו בהחלט מעוניין לרשת את רוברטו די מתיאו על הקווים בסטמפורד ברידג'.

כזכור, קאפלו עזב את נבחרת שלושת האריות לאחר שההתאחדות לא גיבתה את החלטתו של המאמן להשאיר את סרט הקפטן על זרועו של  ג'ון טרי, אך מאז קאפלו לא עזב את אנגליה וערך שיחות עם סוכנים המקורבים לבעלי הבלוז, רומן אברמוביץ', בהן רמז שלא יתנגד לאמן את צ'לסי בעונה הבאה.

"סירבתי להצעות טובות ממועדונים בסין ומחלקים אחרים בעולם", אמר קאפלו. "אני רוצה עוד אתגר, לאמן קבוצה גדולה שתיאבק על תארים".

לאברמוביץ' אכן יש כאב ראש לא קטן בקשר לתפקיד לעונה הבאה, שכן מאז הפקיד את המושכות בידי די מתיאו, צ'לסי מפגינה יכולת מרשימה בליגה ובעיקר בליגת האלופות שם תתמודד מול באיירן מינכן.

שחקני צ´לסי חוגגים עם די מתיאו (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
שחקני צ´לסי חוגגים עם די מתיאו (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

אם אכן צ'לסי תזכה בגביע הנכסף, סביר להניח שאברמוביץ' ישאיר את הקבוצה בידי די מתיאו, אך מצד שני בכל זאת מדובר באחד הבעלים היותר קפריזיים בכדורגל האירופי, כך שבמועדון הזה הכל יכול לקרות. תשאלו את אברהם גרנט.

סולשיאר יאמן את אסטון וילה?
האם אולה גונאר סולשיאר בדרך חזרה לאנגליה? החלוץ האגדי של מנצ'סטר יונייטד, שאימן בקבוצת המילואים של המועדון וחזר למולדתו נורבגיה שם זכה באליפות היסטורית עם מולדה, מנהל משא ומתן עם וילה שפיטרה את אלכס מקליש ביום שני.

אלכס פרגוסון עם אולה גונאר סולשיאר (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
אלכס פרגוסון עם אולה גונאר סולשיאר (רויטרס) | צילום: מערכת ONE