בוסינגווה. יחסר לנבחרת פורטוגל במונדיאל (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
בוסינגווה. יחסר לנבחרת פורטוגל במונדיאל (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

מכה לצ'לסי: ז'וזה בוסינגווה, המגן הפורטוגלי שהיה אמור להחלים בזמן למשחק הגומלין מול אינטר בשמינית-גמר ליגת האלופות, לא יעמוד לרשות קרלו אנצ'לוטי, ויותר מכך - הוא גמר את העונה וייעדר מהמונדיאל בדרום-אפריקה.

זאת בשל ניתוח נוסף שצריך לעבור בוסינגווה, שנעדר מהמגרשים מאז שנפצע מול אסטון וילה בחודש אוקטובר, בברכו הפגועה. הפורטוגלי הבינלאומי חזר לאחרונה לאימונים חלקיים ואף נראה היה שיהיה כשיר למפגש עם הנראזורי, אבל ייאלץ לראות את חבריו מהצד.

המגן בן ה-27 הופיע ב-57 משחקים במדי צ'לסי מאז נרכש מפורטו במאי 2008 תמורת 16.2 מיליון פאונד, אבל העונה הוא רשם רק 9 הופעות. למעשה, את שארית העונה אנצ'לוטי יצטרך להעביר ללא 2 המגינים הפותחים שלו מאחר שגם אשלי קול גמר את העונה.

צ'לסי קיוותה לקבל חדשות טובות לפחות מכיוונו של מייקל אסיין, אבל לא בטוח שגם זה יקרה. הקשר הגנאי שנפצע כששהה עם נבחרתו באליפות אפריקה, נמצא כבר חודש וחצי מחוץ למגרשים - בדיוק התקופה שחזו שתיקח לו להחלים, אבל גם הוא עלול להחמיץ את המשחק מול אינטר.

מייקל אסיין (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
מייקל אסיין (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

"אני אחזור ברגע שאוכל", אמר אסיין על הפציעה, "אני שונא לשבת בצד אבל אני צריך להיות סבלני ולהחלים לגמרי. ברגע שהצוות הרפואי יאשר לי לחזור, יראו אותי על המגרש".

ובחזרה לנבחרת פורטוגל. פפה, בלם ריאל מדריד, מחלים מפציעה בברכו במטרה להיות כשיר. חוסה קרלוס נורוניה, הרופא שניתח את השחקן בחודש דצמבר, טוען ש-80% שהוא יבריא עד למשחקי גביע העולם בקיץ.

"כל הסימנים מראים שהוא יהיה שם", אמר נורוניה על סיכוייו של פפה להיכלל בסגל של פורטוגל למונדיאל, "הוא מגיב טוב והיום אנחנו מאוד אופטימיים".

קסיאס מקדים את צ´אבי (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
קסיאס מקדים את צ´אבי (רויטרס) | צילום: מערכת ONE