תחושה של דז'ה וו אפפה הלילה (אור לרביעי) את חגיגות ההעפלה של הפועל תל אביב לשלב הבתים. בסך הכול שלושה חודשים אחרי חגיגות הדאבל הדרמטי, מצאו את עצמם השחקנים באדום שוב שמחים ורוקדים על הבמה.

הבעלים מוני הראל חגג עם השחקנים במועדון תל אביבי, כשלאחר מכן השחקנים עברו למועדון נוסף ושם חגגו גם עם אלי טביב, ונתנו פורקן ללחץ שהצטבר בימים האחרונים.

החגיגות היו עד השעות הקטנות של הבוקר כשאביחי ידין אחראי על הדרבוקה, איתי שכטר, כרגיל, לוקח את המיקרופון ושר בקולי קולות וערן זהבי, בן סהר ושאר השחקנים רוקדים עם זיקוקים, שתייה ויותר מהכל: הרבה הרבה שמח.

בסיום המשחק אמר גילי ורמוט שערן זהבי הוא ווינר, שיודע מתי לכבוש. זהבי התייחס לכך במהלך החגיגות: "תודה רבה לגילי על הפרגונים, אני מודה לו. אני שמח מאוד שהגול בטדי הוא לא חד פעמי, ושכשאני מגיע למצבים בדקות מכריעות אני יודע לשים את הכדור ברשת. יותר חשוב ממני, זו ההיסטוריה ואולי השער שייכנס אליה. חשוב ששימחנו את האוהדים שלנו ואולי אפילו מדינה שלמה כשהעפלנו לליגת האלופות. אנחנו שמחים ומאושרים אבל זוכרים שצריך מהר מהר להתחיל להתכונן למשחק בשבת מול אשקלון ולהביא שלוש נקודות".

כשנשאל את מי הוא רוצה בשלב הבתים, צ'לסי או מנצ'סטר יונייטד, אמר זהבי: "מה צ'לסי? רק ברצלונה, רוצים להביא את בארסה לישראל".

סהר, ורמוט ושכטר חוגגים את ההעפלה לבתים (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
סהר, ורמוט ושכטר חוגגים את ההעפלה לבתים (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מנהל הקבוצה מורדי דדון, שמלווה את המועדון שנים רבות הוסיף: "אני נרגש וגאה להיות שותף למעמד שהגענו אליו. זה מאוד מרגש".  זהבי תפס את מורדי וסיפר איך בכל משחק שמנהל הקבוצה הוותיק אומר לו: "היום אתה מבקיע", כך הוא עושה.

אחרי חגיגה במועדון הקו 5, עברו השחקנים למועדון הטוקטוק ועלו על הבמה עם הזמן רגב הוד. אביחי ידין נתן הופעה עם דרבוקה, ובן סהר שחגג על הבמה עם איתי שכטר וגילי ורמוט אמר ל-ONE: "אני יכול לומר שאני כל כך שמח שהגעתי להפועל תל אביב, ושחזרתי לארץ. זו המדינה שלי, זה המקום שלי, ובשום מקום אני לא יכול להיות מאושר כמו פה. איזה מזל שחזרתי להפועל".

סהר הנרגש, שרקד ושמח עם חבריו החדשים, הוסיף: "לא הייתה לי חגיגה כזאת באספניול ולא תהיה. אני רוצה להגיע עם הפועל הכי רחוק. איזה כיף לחגוג בבית שלי". מי שחשב שהחלוץ ביישן, קיבל אותו שר ורוקד לצלילי מוזיקה מזרחית כאילו הוא משחק עם הקבוצה כבר עשרות שנים.

שכטר אמנם לא שיחק אתמול אבל זכה לנשיקה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
שכטר אמנם לא שיחק אתמול אבל זכה לנשיקה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE


ידין רוצה להצטרף לקאמבק של &"צלילי העוד&" ? (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
ידין רוצה להצטרף לקאמבק של &"צלילי העוד&" ? (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

ורמוט ושכטר מתפנקים על משקה טוב (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
ורמוט ושכטר מתפנקים על משקה טוב (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

לכובש השער המשווה יש סיבה לחייך (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
לכובש השער המשווה יש סיבה לחייך (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

&"אתה שם מוריניו! אתה הבא בתור&" (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
&"אתה שם מוריניו! אתה הבא בתור&" (שי לוי) | צילום: מערכת ONE