לאורה ואנתוני פורד (אינסטגרם) (צילום: ספורט 5)
לאורה ואנתוני פורד (אינסטגרם) | צילום: ספורט 5
ראיין ריינולדס (Getty) (צילום: ספורט 5)
ראיין ריינולדס (Getty) | צילום: ספורט 5

זה היה אחד מסיפור הכדורגל הגדולים של השנה שעברה, והוא הגיע מהליגות הנמוכות באנגליה. רקסהאם, הקבוצה שבבעלות כוכבי הקולנוע ראיין ריינדולס ורוב מקלהני, עלתה לליגה הרביעית, כשעל הדרך הפכה ללהיט גדול ברשתות החברתיות וזכתה לסיקור יוצא דופן, עם אינספור קטעי וידאו ויראליים שחרכו את האינטרנט.

עד כמה משמעותי ומחויב ריינולדס לפרויקט, אפשר ללמוד מסיפור מרגש שפורסם ב'דיילי מייל'. לאורה פורד, אשתו של שחקן הקבוצה, אנתוני פורד, חשפה כיצד כוכב הקולנוע עבר לה לעבור סיוט בריאותי שסיכן את חייה, אחרי שאובחנה במהלך העונה שעברה עם גידול מוחי, שהוגדר כסופני.

על פי לאורה, האבחנה הרפואית הגיעה מספר שבועות לאחר לידת בנם שלה ושל אנתוני, ומי שהתגייס מייד לעזרתם היה ריינולדס. בדיקת ה-MRI הראתה את הגרוע מכל, והרופאים כבר הכינו אותה לכך שלא נותר לה זמן רב לחיות. ריינולדס, מכיסו האישי, דאג לחוות דעת נוספת של רופא מומחה מניו יורק, אז הסתבר כי היא אכן סובלת מגידל מוחי, אך בשלב 1, הרבה פחות קטלני ממה שחשבו קודם.

לאורה מספרת: "תכננתי כבר את ההלוויה שלי, בכיתי ללא הפסקה. זאת הייתה נקודה מאוד נמוכה עבורנו, סיוט מתמשך. הייתי המומה וסירבתי להאמין, הייתי במקום כל כך פגיע. ריינולדס עזר לי לעבור את הסיוט הזה".