משחק שישי ללא הפסד. באיירן מינכן (getty)
משחק שישי ללא הפסד. באיירן מינכן (getty) | צילום: ספורט 5
המחזור ה-22 של הבונדסליגה נחתם היום (ראשון), כשהכותרת המרכזית שלו היא: המאבק הצמוד מתמיד, נמשך. אחרי שאמש לייפציג עלתה זמנית לפסגה, באיירן מינכן ענתה לה בהתאם, כשהביסה את קלן, והיא שוב במקום הראשון. בנוסף, הפער בין באיירן המוליכה לבין לברקוזן החמישית עומד על שש נקודות בלבד. המחזור ננעל סופית ב-0:0 מאכזב בין מיינץ לשאלקה.

קלן - באיירן מינכן 4:1
משחק שישי ברציפות ללא הפסד לבווארים, שכאמור עמדו במשימתם וחזרו לפסגת הבונדסליגה עם ניצחון קליל. למעשה, מאז צמד ההפסדים הרצוף ללברקוזן ומינשנגלאדבך בתחילת דצמבר, האלופה בלתי ניתנת לעצירה ובעשרה משחקים היא כבשה 34 שערים (כולל המשחק היום).

הפעם, האלופה הגרמנית לא הותירה לאוהדיה יותר מדי מקום לחכות: תומאס מולר העניק לה שני בישולים כבר אחרי חמש דקות, פעם אחת לרוברט לבנדובסקי שהפציץ את תקרת הרשת (3) ושתי דקות אחר כך עם נגיעה קלה לעברו של קינגזלי קומאן, שכבש את השני. אבל בכך לא היה די: בדקה ה-12 כדור קרן של ג'ושוע קימיך מצא את סרג' גנאברי שחתך נהדר לצד שמאל ובעט כדור נהדר שטימו הורן לא יכול היה להשיג. 0:3 גדול לבאיירן שהימם את המארחת.

כשתוצאת המשחק נרגעה, הבווארים יכלו ליהנות מהמשחק, וזה בדיוק מה שסרג' גנאברי: בדקה ה-66 הוא קיבל כדור מאלפונסו דייויס וסיים מבצע אישי נהדר עם עוד שער גדול, 0:4. ארבע דקות אח"כ, הצליחה קלן למצוא את שער הכבוד, כשפלוריאן קיינץ מסר משמאל לאמצע ומארק אות גלגל מקרוב. 1:4 לבאיירן מינכן שתסיים גם את המחזור הזה מעל כולן.