סטפן א-שעראווי, רק בן 20 וכבר כוכב בלתי מעורער במילאן, חתם על הארכת חוזה במועדון עד יוני 2018. מדובר בתוספת של שנה להסכם הקודם של הקיצוני הצעיר בסן סירו וכעת ישודרג גם שכרו, שעומד כיום על 800 אלף יורו בעונה.

השחקן הבין-לאומי, שנולד בעיר סאבונה בצפון-מערב איטליה למשפחה ממוצא מצרי, כבר הספיק להבקיע העונה 19 שערים בכל המסגרות במדי מילאן - מתוכם 16 כיבושים ב-23 משחקי ליגה. כמו כן, הוא כבר ערך 3 הופעות במדי הנבחרת הבוגרת של איטליה.

מילאן כבר פנתה לברצלונה בנוגע להחתמתו של בויאן קרקיץ', אבל בצד האדום של סן סירו מקווים לקבל הנחה משמעותית על המחיר שנקבע עבורו - 15 מיליון יורו. החלוץ הקטלוני הצעיר לא הצליח להרשים מאז עבר לסרייה A, כבש 3 שערים בלבד ב-18 משחקים במדי הרוסונרי ולא הצליח להבקיע בליגת האלופות.

בינתיים, מילאן הצטרפה למירוץ אחר נציג אחר מהליגה הספרדית. פרננדו אמורבייטה, הבלם-מגן הקשוח של אתלטיק בילבאו נמצא על הכוונת של הרוסונרי וגם של אינטר ויובנטוס. הבאסקי בן ה-27, שמשחק במדי נבחרת ונצואלה, עצר לאחרונה שיחות עם קבוצתו על הארכת החוזה בחמש שנים נוספות. הוא עשוי להגיע לאיטליה יחד עם פרננדו יורנטה, שכבר חתם על חוזה ביובה.

רומא
נציגיו של אריק לאמלה, הכוכב הארגנטיני הצעיר של הג'יאלורוסי, הכחישו כי התקבלה הצעה ממנצ'סטר יונייטד עבור השחקן בגובה 35 מיליון יורו. "אני בקשר איתם, אבל מעולם לא שוחחנו על הנושא הספציפי הזה", הכחיש הסוכן פאבלו סבג. "עדיין מוקדם לדבר על חלון ההעברות הבא". הקשר-חלוץ בן ה-20 הגיע מריבר פלייט תמורת 17 מיליון יורו וכבר כבש העונה 11 שערי ליגה ב-21 משחקים.