חולם לזכות בליגת האלופות (GETTY) (צילום: ספורט 5)
חולם לזכות בליגת האלופות (GETTY) | צילום: ספורט 5

האם ג'אנלואיג'י בופון ישבור את שיא ההופעות בסרייה א' בעונה הבאה? כל הסימנים מראים שהשוער האגדי עומד לחתום על חוזה חדש לשנתיים נוספות בדרך לעונה ה-26 בקריירה. ה"ילד" בן ה-42 מעוניין לשבור את שיא ההופעות בסריה א' בכל הזמנים אחרי שרשם את ההופעה ה-647 בליגה בחודש דצמבר והשווה את השיא של פאולו מלדיני.

לאחר 17 עונות רצופות במדי הגברת הזקנה בופון עבר בעונה שעברה לשחק אצל פ.ס.ז' כשרצה לטעום משהו חדש לקראת סיום הקריירה. כאשר השוער חזר במהלך הקיץ ליובנטוס הרוחות הצביעו על כך שג'יג'י יפרוש בתום השנה, אך הסיום העגום בשל משבר הקורונה והעובדה שקשה לבופון לעזוב את האהבה הגדולה ביותר שלו עשויים לסלול את המשך דרכו באלופת איטליה.

קבלן תארים אחר שלצערו לא יקבל הארכת חוזה הוא פדרו. הקיצוני מסיים את החוזה בצ'לסי בקיץ הקרוב ולא צפוי להישאר במועדון. לאחר חמש עונות לא רעות בלונדון בהם כבש 43 שערים ב-201 הופעות וזכה באליפות הפרמיירליג, הספרדי בדרך לאתגר חדש כשהעונה הפך לשחקן שולי והכתובת הייתה כבר על הקיר.
שחקן אחר שדווקא פחות רשם הצלחה בברצלונה הוא ז'אן-קלר טודיבו. הבלם המבטיח עשוי להמשיך בשאלקה גם בעונה הבאה. לאחר שהצרפתי המוכשר לא הצליח לפרוץ להרכב הבלאוגרנה במשך שתי עונות דווקא אצל הגרמנים הוא התחיל להראות ניצוצות של כדורגל עד שהעונה נקטעה. סעיף המכירה של טודיבו עומד על 25 מליון יורו בלבד ועושה הרושם שהקבוצה מחבל הרוהר תממש אותו.