(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
מצפים לדחיפת הקהל (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
מצפים לדחיפת הקהל (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

הספירה נמשכת: בחמישי, תעלה מכבי חיפה למפגש הראשון מבין שניים מול HB טורשאבן מאיי פארו, במסגרת סיבוב המוקדמות השלישי של הקונפרנס ליג. הירוקים רוצים להעפיל לשלב הפלייאוף, כאשר אתמול (שני) נקבע כי אם במידה ויעברו, יפגשו את המפסידה בין נפטצ'י באקו מאזרבייג'ן להלסינקי מפינלנד.

מי שייעדר מהסגל יהיה החלוץ גודסוואי דוניו, שנפצע אמש באימון ויעבור צילום בשריר הירך האחורי. גם נטע לביא ועופרי ארד הפצועים לא ישחקו. המאמן ברק בכר צפוי לבצע מספר שינויים מההרכב שהביס את דינמו טביליסי בשבוע שעבר, כאשר מוחמד אבו פאני יחזור לקישור, וייתכן שגם עלי מוחמד. את מקומו של דוניו בחוד אמור לתפוס בן שהר.

עם הפנים קדימה, במכבי חיפה חוששים מהגומלין נגד טורשאבן באיי פארו, שאמור להתקיים באצטדיון המקומי. מדובר במסע ארוך ומעבר לכך הירוקים לא רגילים לשחק בדשא סינטטי. אורי דהן ומוחמד אבו פאני מכירים את התנאים האלה היטב, השניים פתחו בהרכב של הנבחרת הצעירה שהפסידה שם 3:1 לנבחרת המקומית לפני פחות משנה באצטדיון דומה. בנבחרת התלוננו דאז על המשטח וכן על הרוחות החזקות המקשות על משחק מאורגן.

על מנת להתכונן למשחק כראוי, הקבוצה תקיים את אימוניה לאחר המשחק הראשון באיצטדיון הסינטטי הנמצא במתחם האימונים קצף. במועדון רוצים להשיג מקדמה משמעותית לקראת הגומלין וההרכב צפוי להמשיך להיות התקפי, על מנת לנסות להשיג הכרעה.

בקבוצה ציינו גם את דחיפת הקהל במשחק ביום חמישי נגד דינמו טביליסי, כאשר 15 אלף ירוקים נכחו ב"סמי עופר". למשחק בחמישי נמכרו כבר יותר מ-12 אלף כרטיסים והצפי הוא שבאצטדיון יהיו כ-20 אלף אוהדים.