ב"ש הציתה את הדימיון (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
ב"ש הציתה את הדימיון (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

הפועל באר שבע ממשיכה להתחבר והיא נראית פשוט נפלא. הערב (חמישי) הדרומיים השלימו את המלאכה בגומלין במושבה מול ארדה בסיבוב השני בקונפרנס ליג עם 0:4 ענק (0:6 בסיכום), שיסדר להם מפגש כפול נגד שלאסק ורוצלאב הפולנית.

על אף שהחבורה של רוני לוי הגיעה כשהיא עם רגל וחצי בשלב הבא הודות לניצחון הנהדר בבולגריה, הם לא התכוונו להוריד את הרגל מהדוושה - כבר בדקה החמישית אלטון אקולטסה הצליח להכניע את הבולגרים, כאשר הקיצוני ביצע הטעייה אלגנטית ושלח את הכדור לפינה הרחוקה.

למרות היתרון המבטיח של האדומים, השחקנים של ארדה לא התכוונו לוותר והמשיכו לתקוף בחמת זעם, אולם אריאל הרוש ניפק מספר הצלות מרהיבות. בדקה ה-30 ב"ש יצאה לעוד מתפרצת מהירה שלמעשה סגרה את הסיפור - יוג'ין אנסה זכה לפנדל, אותו רמזי ספורי תרגם לשער השני.

האדומים ניצלו את המחצית השנייה על מנת להמשיך לחבר את התלכיד שנבנה בנגב, כאשר לוי העניק קרדיט ללא מעט שחקנים ובדקה ה-71 אנסה הצטרף לחגיגה, לאחר שדור מיכה המחליף נעצר בניסיון הראשון. שש דקות לסיום רותם חטואל חתם את התוצאה עם הביצוע המרהיב ביותר כששלח גולאסו לחיבורים של ארדה.

אז מה הלאה? ב"ש, שצברה את ניצחונה הרביעי ברצף בכל המסגרות, תנסה להמשיך במומנטום גם בשלב השלישי של המפעל שיצא לדרך ב-5 באוגוסט (הגומלין ייערך שבוע לאחר מכן). אגב, המבחן הראשון של הדרומיים בליגת העל יהיה מול בית"ר ירושלים ב-28 באוגוסט.