(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
חוזר להרכב. אבו עביד (באדיבות הפועל ב
חוזר להרכב. אבו עביד (באדיבות הפועל ב"ש) | צילום: ספורט 5

שחקנים בהפועל באר שבע הופתעו מבדיקת הקורונה החיובית שקיבל איתי שכטר, אתמול, לפני הנסיעה לקראת המשחק הראשון מול ורוצלאב בקונפרנס ליג. השחקן לא התלונן תסמינים אתמול והיום דיווח על צינון קל.

החשש של ב"ש הוא מכך, שיממה קודם לבדיקות יצאו שחקנים רבים למסעדה. בין השחקנים שנכחו לצד שכטר, היו דור מיכה, רועי גורדנה, אביב סולומון, עמרי גלזר, שגיב יחזקאל ורותם חטואל.

בעקבות הידבקותו של שכטר ייתכן והקבוצה תידרש עם נחיתתה בערב בפולין לבדיקות קורונה נוספות ובמועדון חוששים שיהיו נדבקים נוספים. "נקווה שכולם יהיו בריאים ונוכל להתעסק רק בכדורגל", אמר גורם במועדון.

בנושא המקצועי, המאמן רוני לוי, כבר מאתמול,  מכין את הקבוצה למשחק מול הפולנים שסיימו את העונה הסדירה שלהם בשנה שעברה במקום הרביעי. בניגוד לארדה הבולגרית, אותה הביסה ב"ש בקלות 0:6 בסיכום הכללי, שלאסק ורוצלאב זו אופרה אחרת.

לפולנים יש קדמי מצוין, שחקני קישור שמניעים מהר את הכדור ובכלל עושה רושם שמדובר בקבוצה שלא תאפשר לב"ש להכתיב קצב, כמו בצמד המשחקים מול הבולגרים. בקטעי וידאו שהראה אתמול המאמן הוא התעכב על החלק הקדמי של הפולנים.

מבחינת ההרכב, אור דדיה לא הורשה לצאת אחרי שפתח את הראש במשחק האחרון, ואיאד אבו עביד יחזור ל-11. מעבר לשינוי הזה המאמן לא צפוי לבצע שינויים נוספים כך ששגיב יחזקאל ימשיך בחוד.