אוהדי הפועל חיפה שמו להם מטרה להדיח את הבעלים יואב כץ מתפקידו. האיש שלקח לפני חמש שנים את הפועל מהמפרקים, ראה אתמול (שבת) עד כמה הכדורגל אכזרי כאשר אוהדי הקבוצה צרו על יציע הכבוד, קיללו וגידפו את כץ עד אשר האחרון נאלץ לקום ממושבו ולעבר למקום אחר ביציע הכבוד.

כץ ואוהדי הפועל לא משדרים על אותו גל מהרגע שהקבוצה עברה לבעלותו. לטענת אוהדי הקבוצה, הבעלים לא עושה מספיק כדי לחזק את הקבוצה בשחקנים שישדרגו אותה מקצועית.

האוהדים פתחו חזית שספק אם יהיה אפשר לעצור אותה. כץ מצידו לא ממש מתרגש אבל האוהדים מבטיחים להמשיך ולהפגין עד אשר האחרון ישים את המפתחות, דבר שספק גדול אם יכול להתבצע, בטח לאור העובדה שאף אחד בחיפה לא ממש חושב שיש אנשים שיסכימו לקחת את הקבוצה ולהשקיע כסף.

כץ נראה אתמול המום משהו מהיחס של הקהל. האיש שבד"כ שומר על קור רוח לא הסתיר בסיום את אכזבתו ונראה שלקח קשה את התנהגות האוהדים. גל המחאה נגד כץ תוכנן לדקה ה-80 אלא שהשער של תומר חמד מנצרת גרם לכך שאוהדי הפועל צרו על שער הכבוד מוקדם מהמתוכנן.

יואב כץ בקרית אליעזר. &"(עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
יואב כץ יורד מהמגרש בליווי שוטרים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

ראוי לציין כי לעומת האוהדים שצרו על שער הכבוד וקיללו, היו הרבה אוהדים של הקבוצה, כולל אנשי עסקים מאוד מכובדים, שחיזקו את ידיו של כץ ואמרו לו שהוא הבעלים הכי שפוי בכדורגל הישראלי.

כץ ענה אמר ל-ONE על השאלה מדוע החליף מקום: "אני יהודי זקן ובזמן שראו אותי מגיע למקום מושבי זה קרה אחרי שהלכתי לשירותים. חזרתי והתעקשתי לשבת במקום שלי. כמו שבוול-סטריט אמרו, אני יודע שקונים את הכסף החכם. אני נוטה לקבל עצות של אנשים חכמים.האוהדים לא יזיזו אותי מדרכי ולא יגרמו לי ללכת".

אוהדי הפועל חיפה. עודדו למרות ההפסד (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי הפועל חיפה מגדפים את יואב כץ במהלך המשחק (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

קשה להבין מה עבר על שלומי דורה והשחקנים במהלך המשחק אתמול. כל הניסיונות של דורה לנצח את המשחק לא הועילו למרות שלמגרש נכנסו שני חלוצים דוגמאת אחמד דיאב ועדן בן בסט. היחיד אותו אפשר לציין לטובה היה ערן לוי שכבש וסיכן את שער האורחים כל אימת שהכדור היה ברגליו. אבל לוי אחד לא הספיק גם לא מול תשעה שחקנים של נצרת.

אוהד כהן. יערוך מחר את אימון הבכורה במדי הפועל חיפה (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אוהד כהן. יערוך מחר את אימון הבכורה במדי הפועל חיפה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

השוער גליל בן שנן לו היה זה משחקו האחרון בכרמל, מקווה להגיע עוד היום להסכמה על שחרורו מהקבוצה אחרי שיגיע להסדר כספי עם כץ. שנן אף לא מעוניין להגיע מחר לאימון. מי שיערוך את אימון הבכורה שלו בקבוצה הוא השוער אוהד כהן, שסיכם עד תום העונה. כהן צפוי לפתוח בשער הקבוצה במשחק הקרוב מול מכבי ת"א.