קשה מאוד לסכם משחק כמו שראינו הערב בבלומפילד וספק אם העונה נראה עוד משחק שכזה.

מכבי תל אביב אירחה את בית"ר ירושלים להתמודדות שלא היתה המשחק המרכזי של המחזור, אך ללא ספק כזו שגנבה כל הצגה שמכין לנו הדרבי החיפאי ביום שני הקרוב.

דווקא יצחק שום והחניכים שלו חגגו ראשונים כשטוטו תמוז ניצל טעות קשה של ראלדס כדי לקבוע יתרון מפתיע ומוקדם בבלומפילד, אך ראו את שרן ייני ותמיר כחלון שולחים פצצות מהאוויר כדי להפוך את התוצאה.

כל זה קרה עד השער הנדיר של ברק יצחקי בחצי מספרת לרשת של שטראובר. השוער הצהוב שוב סופג את אחד משערי העונה ולשמחתו, ראה את מכבי עולה לחצי השני בטירוף וגם גומרת אותו מוקדם מהרגיל, למרות הקאמבק הזמני של בית"ר.

בסיום המשחק, גם ליצחק שום היה קשה לסכם את מה שהרגע ראו עיניו: "אני שמח שהצופים נהנו, אני פחות נהנתי. לא רוצה לדבר על מכבי, אנחנו הפסדנו. נקווה שנפתור את הבעיות שלנו. אני לא אגיב בתקשורת על הבעיות שלנו".

שום: "מכבי צריכה לנצל את חיסרון הקהל" (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
יצחק שום מאוכזב, לא נהנה מהמשחק (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

על המשחק הסוער הוסיף: "היה משחק גדול, נגמר, חבל שהפסדנו בו. בני יהודה היא אחת מהקבוצות הגדולות? ניצחנו אותה. עשינו תיקו מול הפועל ת"א. הפסדנו לחיפה ומכבי ת"א, מקווה שננצח אותן במשחקים הבאים".

כובש הצמד של הירושלמים וזה שבסוף העונה השיוויון שלו בדקה ה-45 יהיה מועמד ודאי לשער העונה, ברק יצחקי, המשיך באותו הקו העצבני של שום: "היה משחק טוב, בסוף יצאנו בלי נקודות, חבל. אחרי המשחק שאני מסתכל על התוצאה פחות אכפת מהשערים".

שחקני בית&"ר יורדים מאוכזבים בסיום. עוד הפסד לקבוצה גדולה (אור שפו (צילום: מערכת ONE)
שחקני בית&"ר יורדים מאוכזבים בסיום. עוד הפסד לקבוצה גדולה (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

"למזלי הרע השערים שלי לא הספיקו לניצחון כמה שהם היו יפים, אבל היה משחק טוב ושתי הקבוצות שיחקו התקפי". על השער המדובר הוסיף: "דברים כאלה לא מתכננים, יצאה לי חצי מספרת והכדור התלבש לי ונכנס".

בסיום המשחק, אנשי בית"ר ירושלים סירבו להגיע למסיבת העיתונאים שלאחר המשחק שנועדה לצוותי התקשורת. הקבוצה עלולה להיקנס על כך.

יצחקי משתיק את בלומפילד: &"גולים כאלו לא מתכננים&" (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
יצחקי משתיק את בלומפילד: &"גולים כאלו לא מתכננים&" (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE