בהפועל רעננה יצאו ברגשות מעורבים לאחר התיקו 0:0 עם הפועל ר"ג אמש (שבת) מצד אחד מרוצים מכך שהקבוצה הוציאה נקודה במשחק חוץ מול קבוצה במומנטום טוב. מצד שני, מצבה של הקבוצה לא ממש מאפשר לה לאבד שתי נקודות והאכזבה ברעננה היא כי יכלו להשיג יותר.

עבור חניכיו של צביקה צמח, המשחקים הקרובים יהיו קריטיים כדי לקבוע את עתידה של הקבוצה בעונה הבאה. ארבעה משחקים בלבד נותרו ובמועדון מבינים כי אין מנוס מלהשיג את מרבית הנקודות.

קפטן ושוערה הוותיק של הפועל רעננה, שאול סמדג'ה אמר: "חבל שלא השכלנו לכבוש, הם היו עייפים וחבל שלא ניצלנו את זה. המשחק יכול היה להסתיים לשני הצדדים, כי גם הם החמיצו מספר מצבים. אנחנו מבחינתנו מאוכזבים, כי יכולנו לעשות יותר".

סמדג'ה הוסיף ואמר: "לא שיחקנו אתמול את המשחק הרגיל שלנו. החמצנו בהתחלה הזדמנות מצויינת שהיתה יכולה לשנות את המשחק. אנחנו שמחים מדבר אחד, הגענו למצב שאנחנו עושים תוצאת תיקו בחוץ ומאוכזבים". 

שאול סמדג´ה. עוד עונה של נצרת עילית בלאומית (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שאול סמדג´ה: "מעכשיו - רק ניצחונות" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

 לקראת המשך הדרך ועל ארבעת המשחקים שנשארו לקבוצה, בכדי להשיג את המטרה ולהישאר בליגת על, אמר סמדג'ה: "זה היה המשחק האחרון בו הרשינו לעצמנו להוציא נקודה אחת בלבד. מהמחזור הבא אנחנו חייבם לנצח, כי אין לנו ברירה אחרת".

הקפטן סיכם עם התייחסות למשחק הקרוב של קבוצתו שתארח את הפועל עכו: "זה משחק של להיות או לחדול. הקבוצות פחות או יותר ברמה שווה. לעכו יש יתרון כי טוב להם גם תיקו, מקווים שאחרי המשחק נצמצם את הפער מהם לשתי נקודות".